دفتر مرکزی: خ آزادی جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه1: خ امام-روبه روی مصلی-ط3 انتشارات اختر

 

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 041−4164

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا بزرگترین مرکز آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی، بیمارستانی،اتاق عمل، تصویر برداری، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در شمالغرب کشور (تبریز) می باشد. این مجموعه یکی از زیر مجموعه های آموزشی کنسرسیوم متخصصان و دانشگاهیان ایران(ایرکاس) می باشد که با همکاری شرکت مهندسی رکا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مهندسی پزشکی می نماید. دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی کاملا عملی بوده و دانشجویان پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون مدرک داخلی و بین المللی اخذ می نمایند. علاوه بر مباحث فنی مطرح شده در دوره های آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی، دانشجویان با مفاهیم بازاریابی تجهیزات، برند سازی تجهیزات، روش های اخذ نمایندگی تجهیزات، اداره کل تجهیزات پزشکی و... آشنا خواهند شد. این دوره ها به صورت حضوری و مجازی برگزار شده و امکان حضور از سرتا سر کشور در این دوره ها وجود دارد کلاس های حضوری در شهر تبریز برگزار می شود. با شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز و دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز یک مهندس پزشک واقعی شوید.

   ثبت نام آنلاین دوره شرکت مهندسی رکا

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتاسر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سر تا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

 

تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی یکی از پردرآمدترین مشاغل کشور می باشد. امروزه با افزایش نجومی قیمت دلار ، وجود تحریم های سخت علیه کشور ایران ، خرید و جایگزینی تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی کمی سخت شده است. در این راستا بر خلاف سال های پیش ، تعمیرات و نگهداری این تجهیزات ازرش شایانی پیدا کرده است برای مثال عمر مفید یک دستگاه پمپ سرم یا پمپ سرنگ در یک بیمارستان قبلا حدودا سه تا چهار سال بود که با رند کنونی حداقل باید این عمر به 10 الی 15 سال ارتقا پیدا کند از این رو تعمیرات تخصصی این تجهیز از اهمیت بسزایی برخوردار شده است. تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی بر خلاف اسامی و ظاهر پیچیده تجهیزات ساده و قابل یادگیری می باشد. در آمد ایش شغل بسیار خوب بوده و برای تعمیر هر دستگاه می توان تا سی درصد قیمت تجهیز را اخذ نمود. با این حساب در زمان درج این مقاله با احتساب متوسط تعمیرات روزانه یک دستگاه و کارکرد 25 روزه و متوسط دریافت 500 هزار تومان از هر دستگاه حداقل دریافتی ماهانه دوازده میلیون و پانصد هزار تومان متصور است.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

برای تعمیرات تجهیزات پزشکی داشتن مهارت های فنی یک الزام قطعی است ، اما علاقه مندان به حرفه تعمیرات تجهیزات پزشکی نیز باید در برقراری ارتباط و مدیریت زمان مهارت داشته باشند.از این گذشته ، شرکت ها ، از جمله بیمارستان ها ، باید تجهیزات به راحتی در دسترس و کارآمد داشته باشند تا بتوانند از بیماران و مشتریان خود مراقبت کنند تا بتوانند اقدامات لازم را جهت تشخیص و درمان به موقع انجام دهند .پرسنل تجهیزات پزشکی باید وضعیت تجهیزات گفته شده را درک کنند تا بتوانند در مواقع ایرادات درکوتاه ترین زمان اقدامات لازم جهت تعمیر و رفع ایرادات به وجود آمده را انجام دهند.

سرفصل های دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی

کار آموزان این دوره با انواع تجهیزات بیمارستانی از قبیل فشار سنج اتوسکوب لارنگسکوپ دستگاه نوار قلبی نبولایزر پمپ سرنگ و پمپ سرم انواع الکتروشوک و دفیبریلاتور و.... به طور کامل آشنا می شوند.

 

دفتر مرکزی: تبریز خیابان آزادی شهید جدیری جنوبی ساختمان 17 مجتمع فنی آپادانا

شعبه1: تبریز خیابان امام سه راهی طالقانی رو به روی مصلی ط3 انتشارات اختر

041-4164

041-4164

041-4164

041-35544912

دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

کلمات کلیدی پر طرفدار

دوره های کارآموزی مهندسی پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران جنوب تعمیرات پمپ سرنگ در تبریز جرمگیر دستگاه گرمکن یا وارمر خون های مسئول فنی مهندسی پزشکی آزمایشگاه‌ های پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی اهواز آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی درتبریز اولین اندام مصنوعی یش‌بینی وضعیت آینده‌ی تکنسین های پزشکی در ایران آینده شغلی آینده‌ی شغلی تعمیر الایزا ریدر معرفی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اهر فروشگاه تجهیزات پزشکی الکتروشوک آمالگاماتور آموزش تعمیرات تجهیزات تصویربرداری پزشکی فنی حرفه ای پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی اثرات بيومتريال تعمیر الکترو کاردیوگراف رشته مهندسی پزشکی آموزش تعمیر و نگهداری مهندسی پزشکی انواع تصویربرداری های پزشکی رشته مهدسی پزشکی الکتروشوک zoll اندام مصنوعی بدن آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی تبریز نقشه های الکتریکی و مکانیکی تجهیزات پزشکی بیوالکتریک پتانسیل های برانگیخته تعمیرات پزشکی داوینسا تعمیر تجهیزات پزشکی اصفهان مهندسی پزشکی چیست؟ بررسی روشهای نظری و عملی ساخت وسایل جراحی دانلود PDF استخدام مهندسی پزشکی دوره های مجازی مهندسی پزشکی پایگاه داده تعمیر روتور میکس ایده ایران ایمپلنت ها درآمد مهندسی پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی تهران تعمیر الایزاریدر پمپ سرنگ TOP- 5300 استخدام مهندسین پزشکی مقالات مهندسی پزشکی بیو مکانیک طراحی و ساختسیستم‌های اندازه‌گیری پزشکی و بیمارستانی سیستمهای رادیولوژی و تصویرگری پزشکی دوره کارآموزی مهندسی پزشکی در بیمارستان مهندسی پزشکی تعمیر ساکشن یونیت دندانپزشکی الگوریتم‌های آماری بنیاد مستضعفان و جانبازان مهندسی معکوس تعمیر هات پلیت برنامه ‌ریزی پزشکی آموزش عیب یابی تجهیزات پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی در کرمانشاه انجمن مهندسی برق و الکترونیک الکترومکانیک فناوري تصويربرداري پزشكي پذیرش دانشجو دفیببریلاتور- ریتم قلبی- شوک- وزن کمتر- آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در زنجان راهنمای تجهیزات پزشکی
  • آزمایشگاهی
  • دندانپزشکی
  • پزشکی

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1306

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1515

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1442

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

شنبه , تیر 12 1400
193

آشنایی با اتوکلاو

چهارشنبه , مرداد 25 1396
1764

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی یکی از پر درآمدترین رشته های فنی و مهندسی بوده که امروزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد یکی از مهارت هایی که دانشجویان رشته مهندسی پزشکی باید یاد بگیرند آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی می باشد.

کنسرسیوم ایرکاس

کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران صاحب امتیاز آموزشگاه فنی و مهندسی آپادانا بوده و یکی از بزرگترین مراکز علمیو پژوهشی کشور محصوب می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

آموزشگاه مهندسی پزشکی

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا با چندین سال سابقه آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی آماده برگزاری دوره های آموزشی مهندسی پزشکی در سرتاسر کشور می باشد.