آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

 

دفتر مرکزی: خ آزادی جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه1: خ امام-روبه روی مصلی-ط3 انتشارات اختر

 

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 041−4164

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا بزرگترین مرکز آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی، بیمارستانی،اتاق عمل، تصویر برداری، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در شمالغرب کشور (تبریز) می باشد. این مجموعه یکی از زیر مجموعه های آموزشی کنسرسیوم متخصصان و دانشگاهیان ایران(ایرکاس) می باشد که با همکاری شرکت مهندسی رکا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مهندسی پزشکی می نماید. دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی کاملا عملی بوده و دانشجویان پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون مدرک داخلی و بین المللی اخذ می نمایند. علاوه بر مباحث فنی مطرح شده در دوره های آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی، دانشجویان با مفاهیم بازاریابی تجهیزات، برند سازی تجهیزات، روش های اخذ نمایندگی تجهیزات، اداره کل تجهیزات پزشکی و... آشنا خواهند شد. این دوره ها به صورت حضوری و مجازی برگزار شده و امکان حضور از سرتا سر کشور در این دوره ها وجود دارد.

   ثبت نام آنلاین دوره شرکت مهندسی رکا

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتاسر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سر تا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

 

تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی یکی از پردرآمدترین مشاغل کشور می باشد. امروزه با افزایش نجومی قیمت دلار ، وجود تحریم های سخت علیه کشور ایران ، خرید و جایگزینی تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی کمی سخت شده است. در این راستا بر خلاف سال های پیش ، تعمیرات و نگهداری این تجهیزات ازرش شایانی پیدا کرده است برای مثال عمر مفید یک دستگاه پمپ سرم یا پمپ سرنگ در یک بیمارستان قبلا حدودا سه تا چهار سال بود که با رند کنونی حداقل باید این عمر به 10 الی 15 سال ارتقا پیدا کند از این رو تعمیرات تخصصی این تجهیز از اهمیت بسزایی برخوردار شده است. تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی بر خلاف اسامی و ظاهر پیچیده تجهیزات ساده و قابل یادگیری می باشد. در آمد ایش شغل بسیار خوب بوده و برای تعمیر هر دستگاه می توان تا سی درصد قیمت تجهیز را اخذ نمود. با این حساب در زمان درج این مقاله با احتساب متوسط تعمیرات روزانه یک دستگاه و کارکرد 25 روزه و متوسط دریافت 500 هزار تومان از هر دستگاه حداقل دریافتی ماهانه دوازده میلیون و پانصد هزار تومان متصور است.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

برای تعمیرات تجهیزات پزشکی داشتن مهارت های فنی یک الزام قطعی است ، اما علاقه مندان به حرفه تعمیرات تجهیزات پزشکی نیز باید در برقراری ارتباط و مدیریت زمان مهارت داشته باشند.از این گذشته ، شرکت ها ، از جمله بیمارستان ها ، باید تجهیزات به راحتی در دسترس و کارآمد داشته باشند تا بتوانند از بیماران و مشتریان خود مراقبت کنند تا بتوانند اقدامات لازم را جهت تشخیص و درمان به موقع انجام دهند .پرسنل تجهیزات پزشکی باید وضعیت تجهیزات گفته شده را درک کنند تا بتوانند در مواقع ایرادات درکوتاه ترین زمان اقدامات لازم جهت تعمیر و رفع ایرادات به وجود آمده را انجام دهند.

سرفصل های دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی

کار آموزان این دوره با انواع تجهیزات بیمارستانی از قبیل فشار سنج اتوسکوب لارنگسکوپ دستگاه نوار قلبی نبولایزر پمپ سرنگ و پمپ سرم انواع الکتروشوک و دفیبریلاتور و.... به طور کامل آشنا می شوند.

 

دفتر مرکزی: تبریز خیابان آزادی شهید جدیری جنوبی ساختمان 17 مجتمع فنی آپادانا

شعبه1: تبریز خیابان امام سه راهی طالقانی رو به روی مصلی ط3 انتشارات اختر

041-4164

041-4164

041-4164

041-35544912

دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

کلمات کلیدی پر طرفدار

ابزار تشخیصی اطلاعات آمریکا فروش تجهیزات پزشکی بدن انسان مهندسی پزشکی چیست؟ تجهیزات آزمایشگاهی اخبار و تازه های مهندسی پزشکی برنامه‌ریزان رشته مهندسی پزشکی آموزش تعمیرات تجهیزات بیمارستانی بیومانیک تبریز علوم مهندسی انجمن مهندسی برق و الکترونیک آموزشگاه مهندسی پزکی صندلی پایگاه داده ابزار دقیق در مهندسی پزشکی تعمیرات اسپیرومتر در تبریز انجمن انجمن فناوری اتوکلاو در تبریز بهداشت و درمان بهره‌برداری از وسایل پزشکی استخدام مهندسی پزشکی بازارکار رشته مهندسی پزشکی رشته مهندسی پزشکی پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی تعمیرات رادیوگرافی در تبریز آزاد واحد تبریز عیب یابی تجهیزات پزشکی تعمیرات ساکشن آموزش تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای در حوزه پزشکی دوره ناظر فنی مهندسی پزشکی دوره برنامه آموزشی پروژه مهندسی پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی کرج هیتاچی دوره کنترل کیفی مهندسی پزشکی تجهیزات عمومی و رایج پزشکی الکترومکانیک پزشکی تعمیر روتور میکس مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور تعمیر پمپ سرنگ گرم کردن خون دوره های کارآموزی مهندسی پزشکی آینده‌ی شغلی بازار کار تکنسین های پزشکی مقطع کارشناسی ارشد طراحی، ساخت و نگهداری تجهیزات و ابزارهای پزشکی دوره طرح مهندسی پزشکی آگهی های استخدامی مهندس پزشکی تعمیر ای سی جی ECG فوکودا تعمیر الکتروشوک دوره مهندسی پزشکی در تهران فارغ‌التحصیلان نرم افزار شبیه ساز سیگنال قلبی کار رشته مهندسی پزشکی مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) برد های الکترونیکی تعمیر تجهیزات پزشکی شیراز کارشناسی مهندسی پزشکی استخدام تجهیزات تصویربرداری پزشکی پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک بهبود زندگی انسان تجهیزات چشم پزشکی آموزش پزشکی بيولوژيك بدن تعمیرات تخصصی دانلود رایگان کتاب تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی دوره های مهندسی پزشکی در مشهد دوره تجهیزات پزشکی تبریز
  • آزمایشگاهی
  • دندانپزشکی
  • پزشکی

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی یکی از پر درآمدترین رشته های فنی و مهندسی بوده که امروزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد یکی از مهارت هایی که دانشجویان رشته مهندسی پزشکی باید یاد بگیرند آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی می باشد.

کنسرسیوم ایرکاس

کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران صاحب امتیاز آموزشگاه فنی و مهندسی آپادانا بوده و یکی از بزرگترین مراکز علمیو پژوهشی کشور محصوب می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

آموزشگاه مهندسی پزشکی

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا با چندین سال سابقه آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی آماده برگزاری دوره های آموزشی مهندسی پزشکی در سرتاسر کشور می باشد.