آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

 

دفتر مرکزی: خ آزادی جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه1: خ امام-روبه روی مصلی-ط3 انتشارات اختر

 

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 041−4164

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا بزرگترین مرکز آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی، بیمارستانی،اتاق عمل، تصویر برداری، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در شمالغرب کشور (تبریز) می باشد. این مجموعه یکی از زیر مجموعه های آموزشی کنسرسیوم متخصصان و دانشگاهیان ایران(ایرکاس) می باشد که با همکاری شرکت مهندسی رکا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مهندسی پزشکی می نماید. دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی کاملا عملی بوده و دانشجویان پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون مدرک داخلی و بین المللی اخذ می نمایند. علاوه بر مباحث فنی مطرح شده در دوره های آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی، دانشجویان با مفاهیم بازاریابی تجهیزات، برند سازی تجهیزات، روش های اخذ نمایندگی تجهیزات، اداره کل تجهیزات پزشکی و... آشنا خواهند شد. این دوره ها به صورت حضوری و مجازی برگزار شده و امکان حضور از سرتا سر کشور در این دوره ها وجود دارد.

   ثبت نام آنلاین دوره شرکت مهندسی رکا

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتاسر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سر تا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

ای سی جی

 
ECGیا نوار قلب چیست؟

ECGیا نوار قلب مخفف الکترو کاردیوگرف است. دستگاهی که فعالیت الکتریکی بدن مخصوصا قلب را ثبت می کند .

قلب علایم الکتریکی کوچکی از عصب ها دریافت می کند،این علایم به قلب اطلاع می دهد تا خون را در سراسر بدن پمپ کند.

دستگاه ای سی جی دارای الکترودهایی است که به قسمت های مختلف سینه وصل می شود این الکترود ها علایم ضعیف الکتریکی را ردیابی می کنند و نمودار ان را رسم می کنند.این نمودار به پزشک نشان می دهد آیا قلب خوب کار می کند یا نه.

با استفاده از ای سی جی می توان ناهماهنگی های قلب را شناسایی کرد و آن را درمان کرد.

الکتروکاردیوگراف سیگنالهای الکتریکی مرتبط با فعالیتهای قلبی را تشخیص میدهد و یک ECG (یک منحنی ثبت شده بر روی محور ولتاژ – زمان) تولید میکند. این گرافها برای تشخیص و کمک در درمان برخی از انواع بیمارهای قلبی و آریتمی ها استفاده میشوند.
از دستگاههای الکتروکاردیوگراف برای تشخیص اختلالات قلبی، مشخص نمودن پاسخ بیمار به دارو، روند کارکرد و یا تغییرات در عملکرد قلب استفاده میشود. الکتروکاردیوگرافهای چند کاناله سیگنالها را از 2 لید و یا بیشتر بخ صورت همزمان ثبت میکنند و غالبا به جای دستگاههای تک کانال استفاده میشوند.

الکتروکاردیوگرافهای چند کاناله مزیت های متعددی نسبت به تک کانالها دارند. آنها باعث ساده تر شدن و تسهیل تفسیر سیگنال ثبت شده از طریق امکان مقایسه لیدهای ثبت شده در همان ظربان قلب میشوند. در نتیجه اغلب، دقت تشخیص بهبود می یابد. بعنوان مثال، یک ضربان غیرطبیعی که در 2 و یا تعداد بیشتری از لیدها به طور همزمان شناسایی میشود میتواند یک آرتیفکت باشد بدون اینکه لازم باشد لیدها را تغییر دهیم.

الکتروکاردیوگرافهای چند کاناله در حالت اتوماتیک تمام 12 لید را میتوانند در حدود 12 ثانیه ثبت کنند که باعث صرفه جویی در زمان و کار میشوند.

بعضی الکتروکاردیوگرافها میتوانند اندازه گیریهای خودکار و تفسیر ECG را به عنوان یک ویژگی انجام دهند. دستاههای مفسردار سیگنالهای قلبی را تشخیص داده و آنها را با یک الگوریتم داخلی مقایسه میکنند و ECG بیمار را همراه با تفسیر چاپ میکنند. اندازه گیریها و تفسیرها بر اساس تجزیه و تحلیل مشابه پزشکان قلب میباشد اما به علت اینکه تفسیرهای کامپیوتری ممکن است نادرست باشد، این ویژگی باید بعنوان یک ابزار که میتواند به پزشک کمک کند در نظر گرفته شود و نه بعنوان جایگزین پزشک.

برای آشنایی با دوره های آموزشی تعمیرات پزشکی،دوره های آموزشی تعمیرات دندانپزشکی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

0414164

کلمات کلیدی پر طرفدار

‌ اندام مصنوعی آموزشگاه مهندسی پزشکی دوره کارشناسی مهندسی پزشکی انواع تصویربرداری های پزشکی تعمیر شیکر دوره های نرم افزار مهندسی پزشکی ابزار مکانیک آشنایی کامل با رشته مهندسی پزشکی دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی درتبریز ای سی جی welch allyn تعمیر سونوکید پدرمهندسی پزشکی ایران آموزش تعمیر سانتریفیوژ تعمیر نبولایزر سخت افزار تعمیر فشار سنج رز مکس آشنایی با تجهیزات پزشکی نرم افزارهای تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی مهدسی پزشکی تعمیرکار سونوگرافی درتبریز آزاد واحد تبریز بررسی روشهای نظری و عملی ساخت وسایل جراحی بیمار معرفی مهندسی پزشکی تصویربرداری پزشکی فناوري تصويربرداري پزشكي بیومتریال اولین پای الکتریکی آموزش تجهیزات تصویربرداری پزشکی تعمیرات لیزر تجهیزات پزشکی در تبریز بنیاد مستضعفان و جانبازان تونومتر غیر تماسی چشمی الکترونیکی دانشمندان مهندسی پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی تبریز نقشه های الکتریکی و مکانیکی تجهیزات پزشکی طراحی، ساخت و نگهداری تجهیزات و ابزارهای پزشکی تعمیر ای کی جی فروشگاه تجهیزات پزشکی تعمیرات اکسیژن ساز در تبریز بلاد وارمرهای لیکوئید لایت کیور الکترونیکی ابن سینا ابوعلی سینا سر ساکشن دوره های مهندسی پزشکی در تبریز نرم افزار شبیه ساز سیگنال قلبی سایت جامع مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تبریز آموزش تعمیرات تجهیزات بیمارستانی آشنایی با مهندسی پزشکی تعمیر یونیت دندانپزشکی pdf بیمارستان های دولتی انواع اشعه یونیت تعمیر دفیبریلاتور خرید و فروش تجهیزات پزشکی دوره های مرتبط با مهندسی پزشکی صندلی شغل پر درآمد اسپکتروفتومتر دانلود نمونه سوالات امتحانی مهندسی پزشکی الکترو شوک فیزیو کنترل دوره مسئول فنی مهندسی پزشکی آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در ارومیه مهندسی پزشکی گرایش بالینی پزشکی آموزش جامع تجهیزات پزشکی سینتیک
  • آزمایشگاهی
  • دندانپزشکی
  • پزشکی

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی یکی از پر درآمدترین رشته های فنی و مهندسی بوده که امروزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد یکی از مهارت هایی که دانشجویان رشته مهندسی پزشکی باید یاد بگیرند آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی می باشد.

کنسرسیوم ایرکاس

کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران صاحب امتیاز آموزشگاه فنی و مهندسی آپادانا بوده و یکی از بزرگترین مراکز علمیو پژوهشی کشور محصوب می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

آموزشگاه مهندسی پزشکی

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا با چندین سال سابقه آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی آماده برگزاری دوره های آموزشی مهندسی پزشکی در سرتاسر کشور می باشد.