آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 041−33369052−54

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا بزرگترین مرکز آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی، بیمارستانی،اتاق عمل، تصویر برداری، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در شمالغرب کشور (تبریز) می باشد. این مجموعه یکی از زیر مجموعه های آموزشی کنسرسیوم متخصصان و دانشگاهیان ایران(ایرکاس) می باشد که با همکاری شرکت مهندسی رکا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مهندسی پزشکی می نماید. دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی کاملا عملی بوده و دانشجویان پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون مدرک داخلی و بین المللی اخذ می نمایند. علاوه بر مباحث فنی مطرح شده در دوره های آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی، دانشجویان با مفاهیم بازاریابی تجهیزات، برند سازی تجهیزات، روش های اخذ نمایندگی تجهیزات، اداره کل تجهیزات پزشکی و... آشنا خواهند شد. این دوره ها به صورت حضوری و مجازی برگزار شده و امکان حضور از سرتا سر کشور در این دوره ها وجود دارد.

   ثبت نام آنلاین دوره شرکت مهندسی رکا

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتاسر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سر تا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

ای سی جی

 
ECGیا نوار قلب چیست؟

ECGیا نوار قلب مخفف الکترو کاردیوگرف است. دستگاهی که فعالیت الکتریکی بدن مخصوصا قلب را ثبت می کند .

قلب علایم الکتریکی کوچکی از عصب ها دریافت می کند،این علایم به قلب اطلاع می دهد تا خون را در سراسر بدن پمپ کند.

دستگاه ای سی جی دارای الکترودهایی است که به قسمت های مختلف سینه وصل می شود این الکترود ها علایم ضعیف الکتریکی را ردیابی می کنند و نمودار ان را رسم می کنند.این نمودار به پزشک نشان می دهد آیا قلب خوب کار می کند یا نه.

با استفاده از ای سی جی می توان ناهماهنگی های قلب را شناسایی کرد و آن را درمان کرد.

الکتروکاردیوگراف سیگنالهای الکتریکی مرتبط با فعالیتهای قلبی را تشخیص میدهد و یک ECG (یک منحنی ثبت شده بر روی محور ولتاژ – زمان) تولید میکند. این گرافها برای تشخیص و کمک در درمان برخی از انواع بیمارهای قلبی و آریتمی ها استفاده میشوند.
از دستگاههای الکتروکاردیوگراف برای تشخیص اختلالات قلبی، مشخص نمودن پاسخ بیمار به دارو، روند کارکرد و یا تغییرات در عملکرد قلب استفاده میشود. الکتروکاردیوگرافهای چند کاناله سیگنالها را از 2 لید و یا بیشتر بخ صورت همزمان ثبت میکنند و غالبا به جای دستگاههای تک کانال استفاده میشوند.

الکتروکاردیوگرافهای چند کاناله مزیت های متعددی نسبت به تک کانالها دارند. آنها باعث ساده تر شدن و تسهیل تفسیر سیگنال ثبت شده از طریق امکان مقایسه لیدهای ثبت شده در همان ظربان قلب میشوند. در نتیجه اغلب، دقت تشخیص بهبود می یابد. بعنوان مثال، یک ضربان غیرطبیعی که در 2 و یا تعداد بیشتری از لیدها به طور همزمان شناسایی میشود میتواند یک آرتیفکت باشد بدون اینکه لازم باشد لیدها را تغییر دهیم.

الکتروکاردیوگرافهای چند کاناله در حالت اتوماتیک تمام 12 لید را میتوانند در حدود 12 ثانیه ثبت کنند که باعث صرفه جویی در زمان و کار میشوند.

بعضی الکتروکاردیوگرافها میتوانند اندازه گیریهای خودکار و تفسیر ECG را به عنوان یک ویژگی انجام دهند. دستاههای مفسردار سیگنالهای قلبی را تشخیص داده و آنها را با یک الگوریتم داخلی مقایسه میکنند و ECG بیمار را همراه با تفسیر چاپ میکنند. اندازه گیریها و تفسیرها بر اساس تجزیه و تحلیل مشابه پزشکان قلب میباشد اما به علت اینکه تفسیرهای کامپیوتری ممکن است نادرست باشد، این ویژگی باید بعنوان یک ابزار که میتواند به پزشک کمک کند در نظر گرفته شود و نه بعنوان جایگزین پزشک.

برای آشنایی با دوره های آموزشی تعمیرات پزشکی،دوره های آموزشی تعمیرات دندانپزشکی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

04133369052-4

کلمات کلیدی پر طرفدار

آزمایشگاه مهندسی پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی اصفهان استخدام مهندسی پزشکی ای سی جی welch allyn برد های الکترونیکی تعمیر تجهیزات پزشکی شاهین شهر برنامه ‌ریزی پزشکی کار رشته مهندسی پزشکی فناوری تصویربرداری پزشکی بافت‌های دینامیک در بدن بالینی تجهیزات پزشکی دست دوم آموزشگاه مهندسی پزشکی تعمیر سونوگرافی سیستمهای رادیولوژی و تصویرگری پزشکی توپوگرافی (Topography) مانیتورینگ بیمار تعمیر دفیبریلاتور آموزش تعمیر بیمارستان‌ها دوره تجهیزات پزشکی در تبریز دوره طرح مهندسی پزشکی دوره مهندسی پزشکی در تهران مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک بازارکار رشته مهندسی پزشکی موتور الکتریکیمولد فشار منفی الگوبرداری از سیستم های بیولوژیکی تعمیر بیوشیمی تعمیرات دندانپزشکی بازار یابی تجهیزات پزشکی بررسی پتانسیل های برانگیخته تعمیرکار تجهیزات پزشکی در تبریز ابزارهای تشخیصی دانش فنی دوره آموزشی دوره برنامه آموزشی انجمن مهندسی برق و الکترونیک آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی تبریز دوره های مهندسی پزشکی در مشهد تجهیزات پوست مو زیبایی الکترو شوک HELLIGE تعمیر لیزر در تبریز اخبار و تازه های مهندسی پزشکی آموزشگاه تجهیزات پزشکی فروشگاه تجهیزات پزشکی آماده سازي دستگاه ونتيلاتور بیو الکتریک آزاد دزفول آموزش مهندسی پزشکی اناتومی آپتولموسکوپی برنامه نویس تصویربرداری های پزشکی تعمیر الکترو کاردیوگراف سیگنال‌های حیاتی آموزش تعمیرات ساخت اعضای مصنوعی مکانیکی یا الکتریکی آموزش جامع تجهیزات پزشکی دوره ناظر فنی مهندسی پزشکی آموزش تعمیرات تجهیزات بیمارستانی اثرات بيومتريال درآمد مهندس پزشک پایه گذاری الکتروفیزیولوژی آنالیز سخت افزاری الکتروشوک زول مهارت و توانمندی های مورد نیاز مهندس پزشکی آموزش تعمیر سانتریفیوژ اطلاعات آمریکا یش‌بینی وضعیت آینده‌ی تکنسین های پزشکی در ایران آموزش رایگان تعمیر تجهیزات پزشکی یونیت دندانپزشکی
  • آزمایشگاهی
  • دندانپزشکی
  • پزشکی

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی یکی از پر درآمدترین رشته های فنی و مهندسی بوده که امروزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد یکی از مهارت هایی که دانشجویان رشته مهندسی پزشکی باید یاد بگیرند آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی می باشد.

کنسرسیوم ایرکاس

کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران صاحب امتیاز آموزشگاه فنی و مهندسی آپادانا بوده و یکی از بزرگترین مراکز علمیو پژوهشی کشور محصوب می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

آموزشگاه مهندسی پزشکی

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا با چندین سال سابقه آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی آماده برگزاری دوره های آموزشی مهندسی پزشکی در سرتاسر کشور می باشد.