آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

 

دفتر مرکزی: خ آزادی جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه1: خ امام-روبه روی مصلی-ط3 انتشارات اختر

 

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 041−4164

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا بزرگترین مرکز آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی، بیمارستانی،اتاق عمل، تصویر برداری، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در شمالغرب کشور (تبریز) می باشد. این مجموعه یکی از زیر مجموعه های آموزشی کنسرسیوم متخصصان و دانشگاهیان ایران(ایرکاس) می باشد که با همکاری شرکت مهندسی رکا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مهندسی پزشکی می نماید. دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی کاملا عملی بوده و دانشجویان پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون مدرک داخلی و بین المللی اخذ می نمایند. علاوه بر مباحث فنی مطرح شده در دوره های آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی، دانشجویان با مفاهیم بازاریابی تجهیزات، برند سازی تجهیزات، روش های اخذ نمایندگی تجهیزات، اداره کل تجهیزات پزشکی و... آشنا خواهند شد. این دوره ها به صورت حضوری و مجازی برگزار شده و امکان حضور از سرتا سر کشور در این دوره ها وجود دارد.

   ثبت نام آنلاین دوره شرکت مهندسی رکا

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتاسر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سرتا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی به صورت عملی با بهترین اساتید به صورت حضوری و مجازی، پذیرش کار آموز از سر تا سر کشور به همراه معرفی محل اقامت و برگزاری اخر هفته

وارمر خوندستگاه گرمکن یا وارمر خون

گرم کردن خون و داروهای تزریقی به طور وسیعی در کارهای کلینیکی مورداستفاده قرار می گیرد. عمده ترین کاربرد دستگاه وارمر خون در جراحیها است و اصولا زمانی که بیمار مسن یا نوزاد باشد ، می بایست در تزریقها حتما از این دستگاه استفاده شود .از سوی دیگر زمانی که 50% از مایعات بدن نیاز به جابجایی داشته باشد بایستی از این وسیله استفاده گردد و همینطور در صورتی که 25% از مایعات بدن جابجا شودحضور این وسیله کنار تخت بیمار توصیه می گردد .
در سیستم بلاد وارمر ما با کمیت دما سروکار داریم که فلو مایعات گذرنده و دمای محیط و فلوی هوای اطراف دستگاه بر عملکرد آن تاثیر گذارند.
تا کنون انواع مختلفی از دستگاههای بلاد وارمر برای ایجاد حرارت طراحی و ساخته شده اند. با توجه به تفاوت زیاد در طراحی بلاد وارمرها، طبقه بندی آنها به هیچ وجه کار آسانی نیست. اما در حالت کلی دو دسته بلاد وارمر داریم: بلاد وارمرهای لیکوئید(Liquid) و بلاد وارمرهای سولید(Solid).
در بلاد وارمر های لیکوئید به دلیل استفاده از مایعات ، حرارت با سرعت بیشتر به مایع تزریقی انتقال پیدا می کند منتها به علت مشکلات استفاده ، تقریبا استفاده از آن منسوخ شده است .
بلاد وارمرهای سولید به علت سهولت در استفاده همچنین ارتقا کیفیت، جایگزین بلاد وارمر های لیکوئید شده است.

در این دستگاه با استفاده از سیستمهای الکترونیکی دیجیتال و کنترل مناسب عملکرد آنها بـه وسیلة میکروپروسسور، یک بلاد وارمر جــدیــد  طــراحــی شده است. نحـوة طــراحــی و قـابـلیـت کنـتــرل میکروپروسسوری ، این امکان را فراهـم می کند که بلاد وارمر بــه صورت کنترل کننده پی آی دی ، دردسترس بـاشد.
عـلی رغــم کلیه تغییـــرات محیطی، سیستــم بلاد وارمر، حرارتی پـایــدار و ثــابــت را بــه بـیمــار تـحـویــل مــی دهــد. در ایــن حالت مـحــدودة وسیعــی از فلو های تزریقی قــابــل انتخــاب است

 

برای آشنایی با دوره های آموزشی تعمیرات پزشکی،دوره های آموزشی تعمیرات دندانپزشکی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید

0414164-4

 

کلمات کلیدی پر طرفدار

الکترو کاردیوگرف تعمیر و نگهداری و بهینه‌سازی دانلود رایگان کتاب تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی تعمیرات میکروسکوپ درتبریز تعمیر برد بافت‌های دینامیک در بدن بالینی ابزارهای کمکی مهندس پزشکی تعمیر لیزر در تبریز تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی در تبریز برد های دندانپزشکی تجهیزات عمومی و رایج پزشکی تعمیر الکترو کاردیوگراف آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی تبریز درآمد مهندس پزشک تعمیر اسپکتروفوتومتر اصلاح سطوح مواد تعمیرات کویتیشن در تبریز برق و الکترونیک پریمتری نقشه های الکتریکی و مکانیکی تجهیزات پزشکی راهنمای تجهیزات پزشکی آموزشگاه تجهیزات پزشکی دانشگاه آزاد مهندسی پزشکی تجهیزات آزمایشگاهی مهندسی پزشکی ایران برنامه نویس تعمیرات اکسیژن ساز در تبریز تعمیر تجهیزات پزشکی اصفهان تعمیرات لیزر بازار کار بازار بنیاد مستضعفان و جانبازان بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تعمیرات برد های پزشکی در تبریز اولین اندام مصنوعی پتانسیل های برانگیخته تعمیرات نوار قلب در تبریز خرید تجهیزات انجمن انجمن فناوری دوره های رشته مهندسی پزشکی مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال (بیومواد) آموزش مهندسی پزشکی تعمیرات سونوگرافی در تبریز آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی بازارکار رشته مهندسی الکترومکانیک آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در ارومیه دوره مسئول فنی مهندسی پزشکی دوره های معتبر مهندسی پزشکی اولین مهندس پزشک یونیت (صندلی دندانپزشکی) چشم مصنوعی سینتیک طراحی و ساخت تعمیر سونوکید فناوری تصویربرداری پزشکی تعمیر فشار سنج امرون هیتاچی ای سی جی fukuda پمپ سرم تعمیر انکباتور عیب یابی تجهیزات پزشکی ارب اسکنتوپوگرافی آینده شغلی آینده‌ی شغلی ECGیا نوار قلب دروس مهندسی پزشکی دوره کارشناسی آزاد اسلامی واحد تهران جنوب تعمیر بیوشیمی پزشکی دوره های مهندسی پزشکی در مشهد استخدام مهندس پزشکی
  • آزمایشگاهی
  • دندانپزشکی
  • پزشکی

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی یکی از پر درآمدترین رشته های فنی و مهندسی بوده که امروزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد یکی از مهارت هایی که دانشجویان رشته مهندسی پزشکی باید یاد بگیرند آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی می باشد.

کنسرسیوم ایرکاس

کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران صاحب امتیاز آموزشگاه فنی و مهندسی آپادانا بوده و یکی از بزرگترین مراکز علمیو پژوهشی کشور محصوب می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

آموزشگاه مهندسی پزشکی

آموزشگاه مهندسی پزشکی آپادانا با چندین سال سابقه آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی آماده برگزاری دوره های آموزشی مهندسی پزشکی در سرتاسر کشور می باشد.