آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 041−33369052−54

مهندسی پزشکی یکی از تازه‌ترین رشته‌هایی است که قدم به عرصه دنیای تکنولوژی جهانی نهاده و این رشته بدین منظور شکل یافته تا پزشکان را در تشخیص و درمان یاری دهد. مهندسی پزشکی دقت و تنوع در تشخیص را گسترش داده‌است به‌طوری‌که تشخیص بدون دستگاه‌ها امکان‌پذیر نیست.  با پیشرفت روز افزون و توسعه تجهیزات پزشکی و مشکلات بسیار زیادی که بدلیل وارداتی بودن و استوک بودن اینگونه دستگاهها و همچنین بدلیل وجود تحریمهای بوجود آمده در زمینه ارائه خدمات شرکتهای اروپایی تولیدکننده تجهیزات پزشکی و نبود تکنسینهای مجرب. (دوره های مهندسی پزشکی)

دوره مهندسی پزشکی

رشته مهندسي پزشکي تلفيقي از علوم فني مهندسي و پزشکي است. علمي که نيازهاي حوزه سلامت را در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب، راه اندازي و نگهداري تجهيزات و ابزارهاي پزشکي در راستاي پيشگيري، تشخيص و درمان بيماري ها را پاسخ ميدهد.

در عرصه تعمیرات تجهیزات الکترونیکی پزشکی و بیمارستانی و آزمایشگاهی ،کنسرسیوم ایرکاس پس از سالها ارائه خدمات تعمیرات و طراحی برخی از تجهیزات پزشکی اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات مدارات الکترونیکی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و آزمایشگاهی نموده است آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی بصورت کاربردی ویژه بازار کار طراحی شده است. دوره اموزش تعمیر لوازم پزشکی ویژه رشته مهندسی پزشکی و واردکنندگان محصولات پزشکی و آزمایشگاهی میباشد. بطور کل ازدیاد این دستگاهها و پیشرفت این تجهیزات باعث شده که در آپادانا روی مدارات آنها مورد بررسی قرار گیرد.

مزایای شرکت در دوره مهندسی پزشکی

دانشجویان مهندسی پزشکی و دیگر علاقمندان به تعمیرات تجهیزات پزشکی تا زمانی که از نحوه ی اپراتوری تجهیزات پزشکی و خروجی مورد نظر و ایمن یک دستگاه پزشکی اطلاعاتی را نداشته باشند قادر به تعمیر تجهیزات پزشکی نخواهند بود لذا یکی از مهم ترین مزایای دوره های آموزشی تجهیزات پزشکی آشنایی با اپراتوری تجهیزات پزشکی,خروجی استاندارد و قابل قبول تجهیزات پزشکی و همچنین نحوه ی عملکرد و کارایی آن دستگاه پزشکی مورد آزمون کنترل کیفی می باشد.

از دیگر مزایای شرکت در  دوره های آموزش تجهیزات پزشکی حضور و همکاری به صورت کاملا عملی در پروژه های تجهیزات پزشکی در کلینیک ها و بیمارستان ها می باشد که به نوبه ی خود فرصت مناسبی جهت کسب تجربه و آشنایی با سیستم بیمارستانی و کلینیکال می باشد.

اهداف برگزاری دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی:

از اهداف اصلی این دوره تربیت نیروهای متخصص در زمینه آشنایی، عیب یابی و تعمیر تجهیزات مختلف پزشکی است.

زمینه های اشتغال زایی دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی:

افراد بعد از گذراندن دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در مراکز زیر مشغول به کار می شوند:

 • شرکت های تجهیزات پزشکی
 • بیمارستان ها، آزمایشگاه ها
 • مراکز تصویربرداری
 • کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی

اگر قصد دارید با مشاغلی که پس از گذراندن این دوره های می توانید به آن ها مشغول شوید، بیشتر آشنا شوید، کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید.

دوره های عمومی تعمیرات تجهیزات پزشکی

دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مقدماتی

دوره تعمیر تجهیزات پزشکی پیشرفته

دوره تعمیر تجهیزات تصویر برداری پزشکی

دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی1

دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی2

دوره تعمیر برد های الکترونیکی

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

برای ثبت نام در دوره های آموزشی مهندسی پزشکی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا : 04133369052 و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ: 09393090595 و یا از طریق دایرکت اینستاگرام: ircas.ir می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید. 

مراحل ثبت نام دوره مهندسی پزشکی و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود. در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد. امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی( از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چراآپادانا ؟؟

 1. محتوای دوره مهندسی پزشکی کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره مهندسی پزشکی به صورت  مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره مهندسی پزشکی به صورت عملی برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره مهندسی پزشکی خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطایگواهینامه قابل استعلام بین المللی و مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای
 6. آپادانا جزو مراجعی است که گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای ارائه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. پس از اتمام دوره کاراموزان در لیست کاریابی قرار گرفته و به کار معرفی می شوند
 8. قیمت مناسب و معقول دوره های آموزشی نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایطپرداخت اقساط دسترسی مناسب
 10. در دسترس بوده و نزدیک بودن شعبات به مترو و اتوبوس BRT

گارانتی دوره آموزشی : مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورترایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

تماس با ما 

کلمات کلیدی پر طرفدار

جزوات آموزشی پزشکی دوره های مهندسی پزشکی در تبریز زمينه‌هاي پزشكي و مهندسي آزاد واحد خمینی‌شهر آموزشگاه تخصصی مهندسی پزشکی آموزش فیزیک فروش تجهیزات پزشکی ابزار دقیق آموزش تعمیر سانتریفیوژ الکتروکاردیوگرام مهندسی پزشکی زیستی اساتید دانشگاه تعمیر مانیتور پزشکی معرفی مهندسی پزشکی آموزش جامع تجهیزات پزشکی میکروسکوپ اولین دانشجویان کارشناسی ساکشن -وکیوم پمپ -آسپیراسیون - اتاق بیهوشیاتاق بهبودی -جاروب کردن هوا - یونیزه کردن-- دوره های مرتبط با مهندسی پزشکی فناوری اطلاعات پزشکی آموزشگاه تجهیزات پزشکی تعمیرات فشار سنج در تبریز طول دوره تحصیل مهندسی پزشکی پریمتری استخدام برنامه تنظیم شده آموزشی یش‌بینی وضعیت آینده‌ی تکنسین های پزشکی در ایران رشته تصویربرداری پزشکی دانشگاه آزاد الگوریتم‌های آماری پدیده‌های درون یاخته‌ای مانیتورینگ فشار خون آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در تبریز در حوزه پزشکی تعمیر پمپ سرنگ دوره کنترل کیفی مهندسی پزشکی تعمیر فتال مانیتور تعمیرات سونوگرافی در تبریز davinsa الکتروشوک nihon kohden تعمیرات ساکشن آشنایی با مهندسی پزشکی طراحی و ساخت آپتولموسکوپی دانشگاه آزاد مهندسی پزشکی ابزار تشخیصی استخدام مهندسی پزشکی آموزش عالی کشور تعمیر EMG آناتومی آنالیز آنتون لیون هوک الکتروشوک zoll آموزشگاه مهندسی پزکی الگوریتم‌های پردازشی برنامه‌ ریزی وظایف مهندس پزشکی تعمیر اسپکتروفوتومتر آینده شغلی آینده‌ی شغلی اولین اندام مصنوعی تعمیرات نوار قلب در تبریز دستمزد تعمیرات تجهیزات پزشکی تجهیزات چشم پزشکی تعمیر فشار سنج گلامور تعمیرات برد های پزشکی در تبریز پر درآمد تعمیر فشار سنج رز مکس ابن سینا ابوعلی سینا تعمیرکار سونوگرافی درتبریز تعمیرات تجهیزات پزشکی چشم مصنوعی سیستمهای رادیولوژی و تصویرگری پزشکی سینتیک
 • آزمایشگاهی
 • دندانپزشکی
 • پزشکی

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329