آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 041−33369052−54

دوره های تخصصی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز توسط آموزشگاه آپادانا با همکاری کنسرسیوم ایرکاس و شرکت مهندسی رکا به صورت کاملا عملی در شهر تبریز به صورت عملی برگزار شده و امکان حضور در دوره به صورت مجازی در سرتا سر کشور میسر می باشد. آموزشگاه آپادانا با سابقه درخشان در زمینه آموزش ، تعمیر و نگهداری تجهیزات دندانپزشکی توانسته تا به الان رتبه خیلی خوبی را در کشور کسب نماید. آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی به صورت دوره ای کاملا شغل محور ، بدون پیش نیاز و ابزار کار تخصصی ، شغلی با پرستیژ کاری بالا می باشد.

 آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

تعمیر تجهیزات دندانپزشکی یکی از خدمات مهم و کاربردی به مجموعۀ دندانپزشکان می باشد. با توجه به کاربرد مهم و تخصصی که هر کدام از دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی در امور درمان دندان بیماران دارند. در نتیجه با گذشت زمان و استفادۀ متعدد از وسایل دندانپزشکی، ممکن است برخی از تجهیزات با اختلال عملکرد مواجه شوند. که این مسئله بر روی راندمان کاری و دقتی که باید دستگاه های دندانپزشکی باید داشته باشد، تأثیر منفی می گذارد. به همین دلیل به صورت دوره ای می توان از خدمات سرویس دوره ای تعمیر تجهیزات دندانپزشکی استفاده نمود. بنابراین دندانپزشکان با اطمینان خاطر می توانند بیماری های دهان و دندان بیماران را درمان کنند. عدم رسیدگی به وضعیت تجهیزات دندانپزشکی، موجب بروز مشکل در عملکرد درمانی دندانپزشک می شود چون تجهیزات آسیب دیده، همان عملکرد و دقت اولیۀ لازم را نخواهد داشت. به همین دلیل قشر دندانپزشک نسبت به تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی توجه ویژه ای دارند چون همانطور که پیش از این به آن اشاره نمودیم، تأثیر قابل توجهی در سرعت و دقت عملکرد وسایل دندانپزشکی دارد.

با گذشت زمان، کاربرد تجهیزات پیشرفته و مدرن در صنعت دندانپزشکی گسترش پیدا کرد. از این رو اکثر مطب های دندانپزشکی به این گونه دستگاه های پیشرفته مجهز شده اند، تا بدین وسیله بتوانند سطح کیفیت درمان بیماری های دهان و دندان بیماران کلینیک دندانپزشکی را بهبود ببخشند. لذا در صورت مشاهدۀ هرگونه آسیب دیدگی لوازم و تجهیزات، نیاز به استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی تجهیزات پیشرفته و مدرن دندانپزشکی می باشد. در حال حاضر این مراکز خدمات تعمیرات توربین و آنگل، تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی چون آمالگاماتور، تعمیرات تخصصی دستگاه دندانپزشکی انواع کویترون، تعمیرات اتوکلاو مخصوص دندانپزشکی و ... را به صورت کاملاً تخصصی به دندانپزشکی ارائه می دهد.

با توجه به کاربرد مهم و فراوانی که از این دستگاه در امور درمان بیماری های دهان و دندان مورد استفاده قرار گرفته می شوند، رسیدگی و بررسی سرعت عملکرد تجهیزات دندانپزشکی موجب ثابت بودن و یا بهبود عملکرد برخی از تجهیزات می شود. چرا که به موقع می توانند از خدمات ویژۀ مراکز تعمیر تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی استفاده کنند. در این صورت تعمیرکار متخصص که آشنایی کامل به نحوۀ عملکرد این تجهیزات دارند، می توانند اختلالات عملکرد و همچنین آسیب دیدگی های جزئی و کلی بخش های مختلف تجهیزات پرکاربرد دندانپزشکی را شناسائی و مرتفع نمایند.

تعمیرات لوازم و تجهیزات دندانپزشکی

معمولاً مراکز تخصصی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی برای ارائه خدمات خود از تجربیات تعمیرکاران حرفه ای بهره می گیرد. در واقع برای تعمیرات دستگاه های پیشرفتۀ دندانپزشکی، نیاز است که تعمیرکار دانش کافی در رابطه با اجزا و نحوۀ عملکرد هر کدام از آنها داشته باشند. تا بدین صورت بتوانند قسمت و محل آسیب دیدگی را تشخیص داده و از بهترین راهکار برای تعمیر وسایل پیشرفته و مدرن دندانپزشکی استفاده کنند. با ثبتنام در دوره های تعمیر تجهیزات دندانپزشکی آموزشگاه آپادانا دانش کافی برای تعمیر تجهیزات دندانپزشکی را کسب کرده و قادر به عیب یابی و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی خواهید بود.

تماس با ما

مخاطبین دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

فارغ التحصیلان رشته های مهندسی پزشکی، الکترونیک، برق، مکاترونیک، مکانیک و کلیه  افراد علاقمند به حوزه تعمیرات که می خواهند در سریع ترین زمان و با سرمایه اندک صاحب شغل خودشان شوند.

دوره آموزشی تعمیر تجهیزات دندانپزشکی طی 2 دوره برگزار میشه
دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی 1 و دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی 2

 

 

کلمات کلیدی پر طرفدار

تجهیزات پزشکی آموزش تعمیر سانتریفیوژ تعمیرات سل کانتر در تبریز سخت افزار تعمیرات اکسیژن ساز در تبریز تعمیرات برد های پزشکی در تبریز بهینه‌سازی تجهیزات پزشکی اولین کنفرانس مهندسی پزشکی شوف بالن بررسی روشهای نظری و عملی ساخت وسایل جراحی سایت مهندسی پزشکی آموزش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در تبریز اینسترومت استخدام مهندس پزشکی تعمیرات پلاسما جت در تبریز آموزش و نظارت تکنسین تجهیزات پزشکی تعمیر مانیتور پزشکی اندازه گيری اندازه‌گیری پارامترهای خونی - سلول - شمارش - اندیکس- گلبول های قرمز - اپتیکال- هماتولوژی -اریتروسیت- اندام مصنوعی بدن ارب اسکنتوپوگرافی biomedical engineering دوره های غیر حضوری تعمیرات دانشگاه آزاد مهندسی پزشکی آموزش عالی کشور نرم افزارهای تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی دوره کنترل کیفی مهندسی پزشکی در حوزه پزشکی پمپ سرنگ JMS - SP 500 اخبار و تازه های مهندسی پزشکی آموزش جامع تجهیزات پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی اصفهان برنامه تربیت تکنولوژیست وسائل پزشکی عضلات قلب -انقباض و انبساط -فشار خون سیگنالهای الکتریکی قلب - عملکرد الکتریکی قلب - الکتروکاردیوگراف-نوار قلب آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز تعمیر فشار سنج گلامور تعمیر الایزا ریدر الکترومکانیک پزشکی بلاد وارمرهای لیکوئید مهندسی پزشکی ایران اتوآنالایزر هیتاچی نرم افزار کلینیک فروشگاه تجهیزات پزشکی تعمیر تجهیزات جراحی تصویربرداری های پزشکی تصویربرداری پزشکی مانیتورینگ CCUمانیتورینگ اورژانس تعمیرات ساکشن مهندسی مجدد بازاریابی و فروش دوره های اجرای تخصصی مهندسی پزشکی آشنایی با مهندسی پزشکی دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی درتبریز سایت جامع مهندسی پزشکی ECGیا نوار قلب آگهی های استخدامی مهندس پزشکی دوره کارورزی مهندسی پزشکی رشته‌ي بيومتريال تجزیه وتحلیل عملکردی بازار یابی تجهیزات پزشکی تجهیزات دندانپزشکی اصول سیستم های رادیولوژی و رادیوگرافی مهندسی بالینی ساخت اعضای مصنوعی مکانیکی یا الکتریکی بیوالکتریک - اصول الکتریکی - مغناطیسی و الکترومغناطیس - بیولوژیکی - تصویربرداری- گفتاردرمانی- اندام مصنوعی- بیوشیمی اتوکلاو در تبریز پریمتری آشنایی با تجهیزات پزشکی
  • آزمایشگاهی
  • دندانپزشکی
  • پزشکی

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1147

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1336

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1329