آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

 

دفتر مرکزی: خ آزادی جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه1: خ امام-روبه روی مصلی-ط3 انتشارات اختر

 

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 041−4164

دوره های تخصصی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز توسط آموزشگاه آپادانا با همکاری کنسرسیوم ایرکاس و شرکت مهندسی رکا به صورت کاملا عملی در شهر تبریز به صورت عملی برگزار شده و امکان حضور در دوره به صورت مجازی در سرتا سر کشور میسر می باشد. آموزشگاه آپادانا با سابقه درخشان در زمینه آموزش ، تعمیر و نگهداری تجهیزات دندانپزشکی توانسته تا به الان رتبه خیلی خوبی را در کشور کسب نماید. آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی به صورت دوره ای کاملا شغل محور ، بدون پیش نیاز و ابزار کار تخصصی ، شغلی با پرستیژ کاری بالا می باشد.

 آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

تعمیر تجهیزات دندانپزشکی یکی از خدمات مهم و کاربردی به مجموعۀ دندانپزشکان می باشد. با توجه به کاربرد مهم و تخصصی که هر کدام از دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی در امور درمان دندان بیماران دارند. در نتیجه با گذشت زمان و استفادۀ متعدد از وسایل دندانپزشکی، ممکن است برخی از تجهیزات با اختلال عملکرد مواجه شوند. که این مسئله بر روی راندمان کاری و دقتی که باید دستگاه های دندانپزشکی باید داشته باشد، تأثیر منفی می گذارد. به همین دلیل به صورت دوره ای می توان از خدمات سرویس دوره ای تعمیر تجهیزات دندانپزشکی استفاده نمود. بنابراین دندانپزشکان با اطمینان خاطر می توانند بیماری های دهان و دندان بیماران را درمان کنند. عدم رسیدگی به وضعیت تجهیزات دندانپزشکی، موجب بروز مشکل در عملکرد درمانی دندانپزشک می شود چون تجهیزات آسیب دیده، همان عملکرد و دقت اولیۀ لازم را نخواهد داشت. به همین دلیل قشر دندانپزشک نسبت به تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی توجه ویژه ای دارند چون همانطور که پیش از این به آن اشاره نمودیم، تأثیر قابل توجهی در سرعت و دقت عملکرد وسایل دندانپزشکی دارد.

با گذشت زمان، کاربرد تجهیزات پیشرفته و مدرن در صنعت دندانپزشکی گسترش پیدا کرد. از این رو اکثر مطب های دندانپزشکی به این گونه دستگاه های پیشرفته مجهز شده اند، تا بدین وسیله بتوانند سطح کیفیت درمان بیماری های دهان و دندان بیماران کلینیک دندانپزشکی را بهبود ببخشند. لذا در صورت مشاهدۀ هرگونه آسیب دیدگی لوازم و تجهیزات، نیاز به استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی تجهیزات پیشرفته و مدرن دندانپزشکی می باشد. در حال حاضر این مراکز خدمات تعمیرات توربین و آنگل، تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی چون آمالگاماتور، تعمیرات تخصصی دستگاه دندانپزشکی انواع کویترون، تعمیرات اتوکلاو مخصوص دندانپزشکی و ... را به صورت کاملاً تخصصی به دندانپزشکی ارائه می دهد.

با توجه به کاربرد مهم و فراوانی که از این دستگاه در امور درمان بیماری های دهان و دندان مورد استفاده قرار گرفته می شوند، رسیدگی و بررسی سرعت عملکرد تجهیزات دندانپزشکی موجب ثابت بودن و یا بهبود عملکرد برخی از تجهیزات می شود. چرا که به موقع می توانند از خدمات ویژۀ مراکز تعمیر تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی استفاده کنند. در این صورت تعمیرکار متخصص که آشنایی کامل به نحوۀ عملکرد این تجهیزات دارند، می توانند اختلالات عملکرد و همچنین آسیب دیدگی های جزئی و کلی بخش های مختلف تجهیزات پرکاربرد دندانپزشکی را شناسائی و مرتفع نمایند.

تعمیرات لوازم و تجهیزات دندانپزشکی

معمولاً مراکز تخصصی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی برای ارائه خدمات خود از تجربیات تعمیرکاران حرفه ای بهره می گیرد. در واقع برای تعمیرات دستگاه های پیشرفتۀ دندانپزشکی، نیاز است که تعمیرکار دانش کافی در رابطه با اجزا و نحوۀ عملکرد هر کدام از آنها داشته باشند. تا بدین صورت بتوانند قسمت و محل آسیب دیدگی را تشخیص داده و از بهترین راهکار برای تعمیر وسایل پیشرفته و مدرن دندانپزشکی استفاده کنند. با ثبتنام در دوره های تعمیر تجهیزات دندانپزشکی آموزشگاه آپادانا دانش کافی برای تعمیر تجهیزات دندانپزشکی را کسب کرده و قادر به عیب یابی و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی خواهید بود.

تماس با ما

مخاطبین دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

فارغ التحصیلان رشته های مهندسی پزشکی، الکترونیک، برق، مکاترونیک، مکانیک و کلیه  افراد علاقمند به حوزه تعمیرات که می خواهند در سریع ترین زمان و با سرمایه اندک صاحب شغل خودشان شوند.

دوره آموزشی تعمیر تجهیزات دندانپزشکی طی 2 دوره برگزار میشه
دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی 1 و دوره تعمیر تجهیزات دندانپزشکی 2

 

 

کلمات کلیدی پر طرفدار

تعمیر تجهیزات چشم پزشکی اتوسکوپ دوره کارآموزی مهندسی پزشکی جراحی دانشگاه صنعتی سهند سینتیک آموزشگاه تجهیزات پزشکی تعمیر پمپ تشک در تبریز شوف بالن تعمیر تجهیزات پزشکی سیستم‌های بیولوژیکی تعمیر تجهیزات پزشکی خرم آباد دوره مهندسی پزشکی در تهران اصطلاحات پزشکی رشته‌ي بيومتريال مانیتورینگ قتد خون الکتریسیته آموزش مجازی تعمیرات جرمگیر شرکت تجهیزات تصویربرداری پزشکی پمپ سرنگ JMS - SP 500 ایراد یابی تجهیزات پزشکی تعمیرات کروایو در تبریز آموزش تعمیر سانتریفیوژ بيولوژی بيومتريال الکترونیک مقالات مهندسی پزشکی دوره تحصیل مهندسی پزشکی استخدام مهندس پزشکی استخوان اشعه ایکس پدر علم باکتریولوژی پذیرش دانشجو تجهیزات کلینیکی و بیمارستانی الکترومغناطیسی الکترومغناطیسی درآمد تجهیزات دندانپزشکی بدن ECG اسمارت تجهیزات پزشکی جزوه تعمیرات تجهیزات پزشکی آموزش فیزیک تعمیر یونیت پارس دنتال تعمیر ساکشن یونیت دندانپزشکی تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز تجهیزات تصویربرداری پزشکی الکترونیکی کمپرس کردن تعمیر فشار سنج میکرولایف تجهیزات پزشکی در تبریز طول دوره تحصیل مهندسی پزشکی فعالیت الکتریکی دوره های رشته مهندسی پزشکی الکتروشوک hp پدیده‌های فیزیکی در بدن تعمیر یونیت دندانپزشکی pdf ابزار مکانیک تعمیر اتوآنالایزر دندانپزشکی بلاد وارمرهای لیکوئید پایه گذاری الکتروفیزیولوژی خرید تجهیزات مهندسی پزشکی بالینی ساخت اعضای مصنوعی مکانیکی یا الکتریکی تعمیر شیکر پاکی متری (Pachymetry) تعمیر سونوکید تعمیر دفیبریلاتور آزاد مشهد نقشه های الکتریکی و مکانیکی تجهیزات پزشکی ECG فوکودا تجهیزات تصویربرداری
  • آزمایشگاهی
  • دندانپزشکی
  • پزشکی