دفتر مرکزی: خ آزادی جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه1: خ امام-روبه روی مصلی-ط3 انتشارات اختر

 

 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 041−4164

برگزاری دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در کارگاههای مجهز آپادانا زیر نظر تعمیرکار بردهای پزشکی مقدور میباشد. علاقمندان و کارشناسان مهندسی پزشکی و دانشجویان میتوانند با شرکت در دوره اموزش تعمیر لوازم پزشکی بازار کار و کسب خوبی بدست آورند. آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی یکی از شغل های پر درآمد است که با فراگیری آن میتوانید شغل خوبی را برای خود راه اندازی کنید و از این طریق آینده شغلی خود را تامین کنید،همان طور که تمامی وسایل مصرفی روزانه ما به تعمیرات نیاز پیدا میکنند ،تجهیزات پزشکی نیز میتوانند به تعمیر نیاز پیدا کنند و اگر شما این حرفه رابه صورت تخصصی فرابگیرید قطعا میتوانید از این راه در آمد خوبی را کسب کنیدبرای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی مجتمع آموزشی آپادانا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی شامل دو بخش تعمیر مکانیک دستگاه و بردهای پزشکی و آزمایشگاهی است. بیشترین تاکید در آموزش تعمیر لوازم پزشکی تعمیرات برد دستگاههای پزشکی میباشد. در اصل این دوره شامل آموزش تعمیر برد یونیت دندانپزشکی، آموزش تعمیر برد دستگاه سی تی اسکن، آموزش تعمیر برد لوازم آزمایشگاهی، تعمیر تجهیزات بیمارستانی، دستگاه آندوسکوپی، آموزش تعمیر دستگاه الکتروشوک و تعمیرات اتوکلاو میباشد. 

آموزش تجهیزات پزشکی در آکادمی آموزشی آپادانا توسط بهترین اساتید این زمینه تدریس میشود.
آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در مجموعه ما به صورت تضمینی انجام میشود به این منظور که پس از پایان دوره اگر شما به طور کامل آموزش نصب و تعمیر تجهیزات پزشکی را فرا نگرفته باشید میتوانید به صورت رایگان در دوره های بعدی شرکت کنید.

شما میتوانید با گذراندن دوره های تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی مهارت خود را در بازار کار بیشتر کنید. رویهم دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی از پر درآمد ترین رشته ها بشمار میرود. آموزش نصب و راه اندازی و تعویض قطعات معیوب لوازم پزشکی از موارد اصلی و مهم میباشد. علاوه بر آن تعمیر برد تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و اتاق عمل از بهترین شاخه در بازار کار است.

اگر توجه کرده باشید در هر حرفه ای هم افراد حرفه ای فعالیت میکنند و هم افراد غیر حرفه ای ،افراد حرفه ای پس از مدتی شهرت و محبوبیت کسب میکنند و معروف میشوند و افراد غیر حرفه ای پس از گذشت مدتی از کار خسته شده و کسب وکار خود را تعطیل میکنند. بنابراین اگر بتوانید رشته آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی را به صورت حرفه ای بیاموزید قطعا میتوانید در این شغل به صورت حرفه ای فعالیت کنید وپس از مدتی معروف شوید و درآمد زیادی کسب کنید ،در آمد تجهیزات پزشکی میتوان گفت به نسبت بالاست اگر بتوانید حرفه ای فعالیت کنید،زیرا هنگام خرابی تجهیزات پزشکی نمیتوان تعمیرانها را به تعویق انداخت زیرا علاوه بر تشخیص اشتباه دستگاههایی مانند MRI و سونوگرافی و…ممکن است بخاطر تشخیص و تجویض داروهای اشتباهی ضررهای جبران ناپذیری به وجود بیاید.

علاوه بر اینها بیماران نمیتوانند مننتظر بمانند زیرا ممکن است در مواقع ضروری مسئله مرگ و زندگی درمیان باشد به همین دلیل تعمیر تجهیزات پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و کسی میتواند این کار را به درستی انجام دهد که در دوره های آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی شرکت کرده باشد.

اهمیت تجهیزات پزشکی :

دستگاه های پزشکی در هنگام خطرات و استفاده، از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردارهستند بنابراین هر دولتی باید قبل از اینکه اجازه قانونی بازاریابی دستگاه در کشور خود را بدهند باید از امنیت و موثر بودن دستگاه اطمینان حاصل کند،حتی کسانی که از این دستگاهها استفاده میکنند باید دوره آموزش تجهیزات پزشکی را گذرانده باشند تا بتوانند از تجهیزات پزشکی بهترین بهره را ببرند.

با توجه به اینکه امروزه بیش از ۱۰ هزار نوع دستگاه پزشکی موجود است. انتخاب تجهیزات پزشکی مناسب همیشه به نیازهای محلی ، منطقه ای یا ملی بستگی دارد. عواملی که باید مورد توجه قرار گیرند شامل نوع مرکز بهداشتی که قرار است از این وسایل استفاده شود ، نیروی کار بهداشتی موجود و بار بیماری که در منطقه خاص تجربه شده است. بنابراین تهیه لیستی از تجهیزات پزشکی اصلی غیرممکن و جامع و یا قابل استفاده جهانی غیرممکن است.

تعمیر تجهیزات پزشکی

برای تعمیرات تجهیزات پزشکی داشتن مهارت های فنی یک الزام قطعی است ، اما علاقه مندان به حرفه تعمیرات تجهیزات پزشکی نیز باید در برقراری ارتباط و مدیریت زمان مهارت داشته باشند.

از این گذشته ، شرکت ها ، از جمله بیمارستان ها ، باید تجهیزات به راحتی در دسترس و کارآمد داشته باشند تا بتوانند از بیماران و مشتریان خود مراقبت کنند تا بتوانند اقدامات لازم  را جهت تشخیص و درمان به موقع انجام دهند .

پرسنل تجهیزات پزشکی باید وضعیت تجهیزات گفته شده را درک کنند تا بتوانند در مواقع ایرادات درکوتاه ترین زمان اقدامات لازم جهت تعمیر و رفع ایرادات به وجود آمده را انجام دهند.

یک تکنسین تعمیر تجهیزات پزشکی کجا کار می کند؟

فرصت برای کار و کسب تجربه های زندگی ، آموزش ، دانش و سفر تقریباً برای تکنسین ها بی حد و حصر است :

امروزه در دنیا به صورت محلی و حتی در سطح ملی ، نیاز به تکنسین تعمیر تجهیزات پزشکی بسیار ماهر و آموزش دیده به سرعت در حال رشد است!

در زیر امکانات با استفاده از تکنسین ها آورده شده است:

 • بیمارستانها
 • مراکز پزشکی
 • گروههای تمرین خصوصی
 • کلینیک ها
 • عمده فروشان تجهیزات پزشکی
 • تعمیرگاه های الکترونیکی

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

برای ثبت نام در دوره های آموزشی مهندسی پزشکی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا041-4164-6 و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ: 09393090595 و یا از طریق دایرکت اینستاگرام: ircas.ir  می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید.

تماس با ما

مراحل ثبت نام دوره مهندسی پزشکی و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود. در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد. امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی( از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چراآپادانا ؟؟

 1. محتوای دوره مهندسی تجهیزات پزشکی کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره مهندسی تجهیزات پزشکی به صورت  مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره مهندسی تجهیزات پزشکی به صورت عملی برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره مهندسی تجهیزات پزشکی خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام بین المللی و مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای
 6. آپادانا جزو مراجعی است که گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای ارائه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. پس از اتمام دوره کاراموزان در لیست کاریابی قرار گرفته و به کار معرفی می شوند
 8. قیمت مناسب و معقول دوره های آموزشی نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب
 10. در دسترس بوده و نزدیک بودن شعبات به مترو و اتوبوس BRT
 11. گارانتی دوره آموزشی : مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورترایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

 

 

کلمات کلیدی پر طرفدار

استخوان اشعه ایکس تعمیرات کویتیشن در تبریز اطلاعات آمریکا آینده شغلی آینده‌ی شغلی الکتروشوک استخدام تبریز اخبار مدرسه مهندسی پزشکی ایران تعمیر تجهیزات پزشکی کرج اتوآنالایزر هیتاچی جراحی ای سی جی welch allyn استخدام مهندس پزشکی دوره های مهندسی پزشکی در مشهد دوره ناظر فنی مهندسی پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی همدان دوره کارآموزی مهندسی پزشکی در بیمارستان پمپ سرنگ اصول سیستم های رادیولوژی و رادیوگرافی آموزش مجازی تعمیرات فناوری اطلاعات پزشکی استخدام شغل مهندسی پزشکی مهندسی مجدد دانشگاه آزاد تبریز انجمن مهندسی پزشکی ای سی جی یونیت دندانپزشکی فتال مانیتورینگ TOITO بازیابی اطلاعات بافت نرم افزار شبیه ساز سیگنال قلبی علایم حیاتی بازارکار رشته مهندسی اندام مصنوعی بدن الکترونیک پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی در کرمانشاه الکترو شوک فیلیپس الکترومکانیک دوره های مرتبط با مهندسی پزشکی پدر علم باکتریولوژی اتوکلاو در تبریز پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد نوار قلب مهندسی پزشکی بالینی بیومواد ابزارهای پزشکی آموزش تعمیرات فشارسنج انجمن انجمن فناوری تعمیر پمپ تشک در تبریز فناوری تصویربرداری پزشکی تعمیر EMG دوره های مسئول فنی مهندسی پزشکی تعمیر تجهیزات پزشکی شیراز عضلات قلب -انقباض و انبساط -فشار خون سیگنالهای الکتریکی قلب - عملکرد الکتریکی قلب - الکتروکاردیوگراف-نوار قلب تعمیر سل کانتر تعمیر برد پایگاه داده تعمیرات پمپ سرنگ در تبریز تعمیر تجهیزات پزشکی اصفهان تعمیر تجهیزات پزشکی آموزشی تخصصی مهندسی پزشکی دوره تحصیل مهندسی پزشکی شوف بالن دستگاه پزشکی دپارتمان مهندسی پزشکی تاریخچه مهندسی پزشکی جزوات آموزشی پزشکی تعمیر سونی کید الکتریسیته ECG شیلر آموزش جامع تجهیزات پزشکی ارب اسکنتوپوگرافی
 • آزمایشگاهی
 • دندانپزشکی
 • پزشکی

معرفی سل کانتر

پنج شنبه , شهریور 16 1396
1306

هدف از تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1515

تعمیرات تجهیزات آزمایشگاه صنعتی

دوشنبه , شهریور 06 1396
1442

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

شنبه , تیر 12 1400
193

آشنایی با اتوکلاو

چهارشنبه , مرداد 25 1396
1764