آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش دوره های مهندسی پزشکی

 

دفتر مرکزی: خ آزادی جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه1: خ امام-روبه روی مصلی-ط3 انتشارات اختر

 

 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 041−4164

برگزاری دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در کارگاههای مجهز آپادانا زیر نظر تعمیرکار بردهای پزشکی مقدور میباشد. علاقمندان و کارشناسان مهندسی پزشکی و دانشجویان میتوانند با شرکت در دوره اموزش تعمیر لوازم پزشکی بازار کار و کسب خوبی بدست آورند. آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی یکی از شغل های پر درآمد است که با فراگیری آن میتوانید شغل خوبی را برای خود راه اندازی کنید و از این طریق آینده شغلی خود را تامین کنید،همان طور که تمامی وسایل مصرفی روزانه ما به تعمیرات نیاز پیدا میکنند ،تجهیزات پزشکی نیز میتوانند به تعمیر نیاز پیدا کنند و اگر شما این حرفه رابه صورت تخصصی فرابگیرید قطعا میتوانید از این راه در آمد خوبی را کسب کنیدبرای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی مجتمع آموزشی آپادانا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی شامل دو بخش تعمیر مکانیک دستگاه و بردهای پزشکی و آزمایشگاهی است. بیشترین تاکید در آموزش تعمیر لوازم پزشکی تعمیرات برد دستگاههای پزشکی میباشد. در اصل این دوره شامل آموزش تعمیر برد یونیت دندانپزشکی، آموزش تعمیر برد دستگاه سی تی اسکن، آموزش تعمیر برد لوازم آزمایشگاهی، تعمیر تجهیزات بیمارستانی، دستگاه آندوسکوپی، آموزش تعمیر دستگاه الکتروشوک و تعمیرات اتوکلاو میباشد. 

آموزش تجهیزات پزشکی در آکادمی آموزشی آپادانا توسط بهترین اساتید این زمینه تدریس میشود.
آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در مجموعه ما به صورت تضمینی انجام میشود به این منظور که پس از پایان دوره اگر شما به طور کامل آموزش نصب و تعمیر تجهیزات پزشکی را فرا نگرفته باشید میتوانید به صورت رایگان در دوره های بعدی شرکت کنید.

شما میتوانید با گذراندن دوره های تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی مهارت خود را در بازار کار بیشتر کنید. رویهم دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی از پر درآمد ترین رشته ها بشمار میرود. آموزش نصب و راه اندازی و تعویض قطعات معیوب لوازم پزشکی از موارد اصلی و مهم میباشد. علاوه بر آن تعمیر برد تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و اتاق عمل از بهترین شاخه در بازار کار است.

اگر توجه کرده باشید در هر حرفه ای هم افراد حرفه ای فعالیت میکنند و هم افراد غیر حرفه ای ،افراد حرفه ای پس از مدتی شهرت و محبوبیت کسب میکنند و معروف میشوند و افراد غیر حرفه ای پس از گذشت مدتی از کار خسته شده و کسب وکار خود را تعطیل میکنند. بنابراین اگر بتوانید رشته آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی را به صورت حرفه ای بیاموزید قطعا میتوانید در این شغل به صورت حرفه ای فعالیت کنید وپس از مدتی معروف شوید و درآمد زیادی کسب کنید ،در آمد تجهیزات پزشکی میتوان گفت به نسبت بالاست اگر بتوانید حرفه ای فعالیت کنید،زیرا هنگام خرابی تجهیزات پزشکی نمیتوان تعمیرانها را به تعویق انداخت زیرا علاوه بر تشخیص اشتباه دستگاههایی مانند MRI و سونوگرافی و…ممکن است بخاطر تشخیص و تجویض داروهای اشتباهی ضررهای جبران ناپذیری به وجود بیاید.

علاوه بر اینها بیماران نمیتوانند مننتظر بمانند زیرا ممکن است در مواقع ضروری مسئله مرگ و زندگی درمیان باشد به همین دلیل تعمیر تجهیزات پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و کسی میتواند این کار را به درستی انجام دهد که در دوره های آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی شرکت کرده باشد.

اهمیت تجهیزات پزشکی :

دستگاه های پزشکی در هنگام خطرات و استفاده، از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردارهستند بنابراین هر دولتی باید قبل از اینکه اجازه قانونی بازاریابی دستگاه در کشور خود را بدهند باید از امنیت و موثر بودن دستگاه اطمینان حاصل کند،حتی کسانی که از این دستگاهها استفاده میکنند باید دوره آموزش تجهیزات پزشکی را گذرانده باشند تا بتوانند از تجهیزات پزشکی بهترین بهره را ببرند.

با توجه به اینکه امروزه بیش از ۱۰ هزار نوع دستگاه پزشکی موجود است. انتخاب تجهیزات پزشکی مناسب همیشه به نیازهای محلی ، منطقه ای یا ملی بستگی دارد. عواملی که باید مورد توجه قرار گیرند شامل نوع مرکز بهداشتی که قرار است از این وسایل استفاده شود ، نیروی کار بهداشتی موجود و بار بیماری که در منطقه خاص تجربه شده است. بنابراین تهیه لیستی از تجهیزات پزشکی اصلی غیرممکن و جامع و یا قابل استفاده جهانی غیرممکن است.

تعمیر تجهیزات پزشکی

برای تعمیرات تجهیزات پزشکی داشتن مهارت های فنی یک الزام قطعی است ، اما علاقه مندان به حرفه تعمیرات تجهیزات پزشکی نیز باید در برقراری ارتباط و مدیریت زمان مهارت داشته باشند.

از این گذشته ، شرکت ها ، از جمله بیمارستان ها ، باید تجهیزات به راحتی در دسترس و کارآمد داشته باشند تا بتوانند از بیماران و مشتریان خود مراقبت کنند تا بتوانند اقدامات لازم  را جهت تشخیص و درمان به موقع انجام دهند .

پرسنل تجهیزات پزشکی باید وضعیت تجهیزات گفته شده را درک کنند تا بتوانند در مواقع ایرادات درکوتاه ترین زمان اقدامات لازم جهت تعمیر و رفع ایرادات به وجود آمده را انجام دهند.

یک تکنسین تعمیر تجهیزات پزشکی کجا کار می کند؟

فرصت برای کار و کسب تجربه های زندگی ، آموزش ، دانش و سفر تقریباً برای تکنسین ها بی حد و حصر است :

امروزه در دنیا به صورت محلی و حتی در سطح ملی ، نیاز به تکنسین تعمیر تجهیزات پزشکی بسیار ماهر و آموزش دیده به سرعت در حال رشد است!

در زیر امکانات با استفاده از تکنسین ها آورده شده است:

 • بیمارستانها
 • مراکز پزشکی
 • گروههای تمرین خصوصی
 • کلینیک ها
 • عمده فروشان تجهیزات پزشکی
 • تعمیرگاه های الکترونیکی

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

برای ثبت نام در دوره های آموزشی مهندسی پزشکی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا041-4164-6 و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ: 09393090595 و یا از طریق دایرکت اینستاگرام: ircas.ir  می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید.

تماس با ما

مراحل ثبت نام دوره مهندسی پزشکی و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود. در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد. امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی( از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چراآپادانا ؟؟

 1. محتوای دوره مهندسی تجهیزات پزشکی کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره مهندسی تجهیزات پزشکی به صورت  مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره مهندسی تجهیزات پزشکی به صورت عملی برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره مهندسی تجهیزات پزشکی خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام بین المللی و مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای
 6. آپادانا جزو مراجعی است که گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای ارائه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. پس از اتمام دوره کاراموزان در لیست کاریابی قرار گرفته و به کار معرفی می شوند
 8. قیمت مناسب و معقول دوره های آموزشی نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب
 10. در دسترس بوده و نزدیک بودن شعبات به مترو و اتوبوس BRT
 11. گارانتی دوره آموزشی : مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورترایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

 

 

کلمات کلیدی پر طرفدار

فتال مانیتورینگ TOITO تعمیر ونتیلاتور تجهیزات پزشکی دست دوم نقشه های الکتریکی و مکانیکی تجهیزات پزشکی برنامه تنظیم شده آموزشی تعمیرات پزشکی بهبود کیفیت تجهیزات و دستگاه های پزشکی تعمیر ecg الکترو کاردیوگرف بيولوژی بيومتريال تعمیرات دی سی شوک در تبریز یونیت (صندلی دندانپزشکی) میکروسکوپ دروس مهندسی پزشکی دوره کارشناسی جرم گیر مانیتورینگ فشار خون مهندسی معکوس مهندسی پزشکی تعمیرات اسپیرومتر در تبریز ابزار مکانیک اخبار مدرسه مهندسی پزشکی ایران تصویربرداری های پزشکی آموزش تعمیرات تجهیزات تصویربرداری پزشکی فنی حرفه ای ایراد یابی تجهیزات پزشکی دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی مانیتورینگ اتاق عمل تجهیزات عمومی و رایج پزشکی انگشت چوبی تعمیرات برد های پزشکی در تبریز آمالگاماتور زمينه‌هاي پزشكي و مهندسي طول دوره تحصیل مهندسی پزشکی سخت افزار استخدام مهندس پزشکی استاد دانشگاه تعمیر هات پلیت بازارکار رشته مهندسی پزشکی و سلامت دوره ناظر فنی مهندسی پزشکی درآمد تجهیزات دندانپزشکی بدن ساخت چشم مصنوعی در مهندسی پزشکی تعمیر فشار سنج بیورر اولین مهندس پزشک ابزار دقیق در مهندسی پزشکی جزوات مهندسی پزشکی نرم افزار شبیه ساز بیهوشی الکتروشوک zoll تجهیزات دندانپزشکی تجهیزات دندانپزشکی درتبریز تجهیزات پزشکی دانشجویان مهندسی پزشکی توپوگرافی (Topography) سیستمهای رادیولوژی و تصویرگری پزشکی تعمیرات لیزر فناوری تصویربرداری پزشکی بیومانیک تبریز بیمارستان های دولتی تعمیر پالس اکسی متر انجمن مهندسی برق و الکترونیک دوره تجهیزات پزشکی در تبریز مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک ابزارهای تشخیصی استخدام تجهیزات تصویربرداری پزشکی فناوری دوره های مجازی مهندسی پزشکی پروژه دستگاه دیاترمی پاکی متری (Pachymetry) معرفی مهندسی پزشکی اثرات بيومتريال
 • آزمایشگاهی
 • دندانپزشکی
 • پزشکی