خانه » اخبار آموزشگاه » ارور های اتوکلاو ریحان طب
05 دی 1401

ارور های اتوکلاو ریحان طب

عیب یابی و تعمیرات و رفع ارور های اتوکلاو ریحان طب

در یک دنیای ایده آل ، اتوکلاوهای آزمایشگاهی (ارور های اتوکلاو ریحان طب) همیشه و دقیقاً مطابق هدف کار می کنند. متأسفانه، همواره مسائل و خرابی هایی برای دستگاه می تواند پیش بیاید که کلید حل آنها دانستن این است که به دنبال چه چیزی بگردیم.در این مقاله ، هفت مورد از رایج ترین مشکلات اتوکلاو و نحوه شناسایی آنها را بیان خواهیم کرد.

  • دستگاه اتوکلاو به نقطه تنظیم دما نمی رسد.
  • وسایل داخل اتوکلاو آسیب می بیند.
  • کالاها استریل نمی شوند.
  • بار داخل اتوکلاو پس از پایان چرخه استریل سازی حتی با گذر زمان خشک شدن مرطوب است.
  • بار مایع زیاد در اتوکلاو باعث توقف چرخه استریل سازی می شود.
  • در اتوکلاو بخار وجود ندارد.
  • مقدار زیاد آب در حال تخلیه فاضلاب است یا هیچ آبی در زهکشی پایین نمی رود ، فقط بخار خارج می شود.

عیب یابی و تعمیرات تمامی موارد ذکر شده  در بالا نیازمند اطلاعات گسترده و تخصص در زمینه ی تعمیرات تجهیزات پزشکی می باشد و تنها با دانش ابتدایی نمی توانید اقدام به تعمیرات آنها فرمایید.آموزشگاه آپادانا در تبریز صفرتا صد تعمیرات تجهیزات پزشکی را طی دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی به علاقمندان این دوره به صورت جامع و تخصصی در کارگاه های مجهز و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می کند.

ارور های اتوکلاو ریحان طب

بازار کار تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

شرکت در دوره آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی یک نوع سرمایه گذاری برای آینده است مهارتی که یاد می گیرید نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز قابل استفاده است ما به شما ماهیگیری رو یاد میدیم یعنی بهتون یاد میدیم چطوری تجهیزات پزشکی را تعمیر کنید تجهیزاتی که میتونید تعمیر کنید صرفاً تجهیزات ذکر شده در سرفصل دوره ها نیستند بلکه ماه راه و روش کلی تعمیرات رو بهتون یاد میدیم.(ارور های اتوکلاو ریحان طب)

همانطور که اشاره کردیم با افزایش قیمت دلار و تحریم ها قیمت تجهیزات پزشکی افزایش پیدا کرده و تمایل به استفاده از تجهیزات دست دوم و ریفربیش شده افزایش پیدا کرده  معمولاً دستمزدی که برای تعمیرات گرفته میشه درصدی از قیمت دستگاه است برای دستگاه های خانگی مثل فشار سنج که در در زمان نگارش این مقاله قیمتی در هوش یک و نیم میلیون تومان دارند میتونید مبلغ ۲۰۰ و ۳۰۰ هزار تومن درخواست کنید ولی برای دستگاه های پیشرفته پزشکی مثل مانیتورینگ پزشکی میتونید مبلغی بالغ و هفته ۱۰ میلیون تومن درخواست بدید.

بازارکار دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، به علت گران و دسترسی سخت به ابزار و وسایل پزشکی، از پر درآمدترین بازارهای تعمیرات است. همچنین شرایط و گزینه های کاری برای تعمیرکاران این حرفه، بسیار بیشتر و آسان تر می‌باشد. برای مثال؛ پس از پایان دوره و اخذ مدرک معتبر بین المللی می‌توانید در شرکت‌های تولید و فروش تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی در بخش‌های تکنسین و یا مدیرت فروش مشغول به کار شوید.

به علت گسترش خدمات آنلاین مشتریان مهمولاً علاقه بیشتری به جست و جو در اپلیکیشن ها و سایت های آنلاین هستند. به همین دلیل شما به عنوان تعمیرکار حرفه ای، می‌توانید به این سایت ها مراجعه نمایید؛ و کار خود را در ارتباط با مشتریان شروع کنید. به این سبب مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.(ارور های اتوکلاو ریحان طب)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader