خانه » اخبار آموزشگاه » آشنایی با لیزر های زیبایی

آشنایی با لیزر های زیبایی

لیزر دستگاهی است که می تواند طول موج خاصی از امواج نورانی را تقویت کند و در یک نقطه متمرکز کند، این کار باعث افزایش انرژی و قدرت نفوذپذیری امواج نورانی می گردد و انرژی گرمایی که حاصل می شود در منطقه مورد نظر باعث اثر درمانی لیزر می شود. (آشنایی با لیزر های زیبایی)

کاربرد لیزرهای پوست چیست؟

به طور کلی لیزرها در رفع چین و چروک، جوانسازی، لایه برداری سطحی و عمقی، لیفتینگ و جوانسازی پوست، رفع موهای زائد صورت و بدن، رفع لک های پوستی، رفع کک و مک، رفع بعضی خال ها، رفع جای زخم، رفع جای آکنه و جوش، پاک کردن تاتو، رفع ترک های پوستی ناشی از حاملگی یا کاهش و افزایش وزن، درمان ضایعات عروقی، ماه گرفتی، واریس ها و… به کار می رود.

پرکاربردترین لیزرهای پوستی

لیزرهایی که برای پوست استفاده م یشوند کاربردهای مختلف و انواع مختلفی دارند. از جوانسازی پوست گرفته تا از بین بردن موهای زائد و از بین بردن جای تاتو و غیره.

لیزر دی اکسید کربن

لیزر دی اکسیدکربن یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین انواع لیزرهاست. به وسیله این نوع از لیزرها پزشک می‌تواند لایه برداری عمقی پوست را انجام دهد که باعث جوانسازی، بهبود اسکارها، از بین بردن جای زخم و آکنه، بهتر شدن منافذ باز پوست و از بین بردن ترک های پوستی می شود. همچنین از لیزر دی اکسید کربن برای درمان انواع زگیل های پوستی استفاده می شود. (آشنایی با لیزر های زیبایی)

لیزر اربیوم

بیشترین کاربرد لیزر اربیوم در جوانسازی پوست است و می توان در لایه برداری های سطحی پوست و همچنین رفع چین و چروک های سطحی از آن استفاده می شود.

لیزر PDL

از لیزر پی دی ال در درمان ضایعات و خال های عروقی، ماه گرفتگی ها استفاده می شود و همچنین در درمان اسکارها هم استفاده می شود.

لیزر ND-YAG

لیزرnd yag بیشتر برای تغییرات رنگی پوست، رفع لک های پوستی، از بین بردن رگ های زیرپوستی(واریس ها)، رفع موهای زائد، پاک کردن تاتو به کار می رود. (آشنایی با لیزر های زیبایی)

لیزر Q-Switch

یکی از انواع لیزر برای لک صورت لیزر کیو سوئیچ است که برای درمان کک و مک، پاک کردن تاتو و برداشتن خال ها نیز استفاده می شود.

لیزر الکساندرایت

ممکن است نام لیزر الکساندرایت برای شما آشنا باشد، بیشترین کاربرد لیزر الکس در رفع موهای زائد است.

لیزر موهای زائد

پزشک متخصص با توجه به نوع پوست، رنگ پوست و ضخامت موهای زائد و محل آنها می تواند از سه نوع لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کند که شامل: لیزر دایود، لیزر الکساندرایت، لیزر nd yag و لیزر ipl است.

از آنجایی که این دستگاه ها خیلی گران هستند، در صورت خرابی امکان خرید و جایگزین دستگاه جدید امکانپذیر نمیباشد و نیاز به تعمیر دارد. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی و تعمیر لیزر های زیبایی میتوانید به یک تعمیر وار ماهر تبریل شوید. اموزشگاه آپادانا مجری برگزاری دوره های اشتغال محور با سه شعبه فعال در تبریز میباشد. (آشنایی با لیزر های زیبایی)

آشنایی با لیزر های زیبایی

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا میتوانید با همه تجهیزات پزشکی آشنا شده و اصول تعمیراتی آنها را به صورت عملی یاد گرفته و وارد بازارکار شوید. شما میتوانید با شماره چهار رقمی مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. (تعمیر تجهیزات دندانپزشکی)

دیدگاهتان را بنویسید

preloader