خانه » مهندسی پزشکی » آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر
10 بهمن 1401

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر

در تعمیرات تجهیزات پزشکی مواردی وجود دارد که بسیار مهم است(آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر)، از جمله نظارت بر تحویل و نصب و راه اندازی صحیح تجهیزات پزشکی و لوازم مربوط به آن، آموزش نیروی متخصص و تکنسین های فنی در امر تعمیرات تجهیزالت پزشکی، اولویت بندی و پیگیری تعمیرات تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی، فاكتورهای هزینه تعمیرات تجهیزات پزشکی، مراحل و كیفیت و چگونگی تعمیر كه عمدتا از سوی شركتها صورت می پذیرد به منظور كاهش زمان از كارافتادگی دستگاه ها و تجهیزات پزشکی به کار می رود، كاهش هزینه تعمیرات تجهیزات پزشکی و عدم نیاز به تعمیرات مكرر می بایست صورت پذیرد.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر

 همچنین با توجه به تنوع و پیچیدگی دستگاهها و لوازم پزشكی كه در حوزه های مختلف بكار گرفته می شود تعمیرات تجهیزات پزشکی علاوه بر تخصص نیازمند آموزش و داشتن ابزار لازم و قطعات یدكی مربوطه می باشد.آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی نیز یکی از بهترین دوره های حوزه ی پزشکی است که در آموزشگاه آپادانا در حال برگزاری است.

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت مجازی در اهر برگزار میشود. دوره های مجازی یا غیر حضوری به صورت ارسال DVD های آموزشی که شامل فیلم های تدوین شده دوره های حضوری است می باشند.کارآموز ضمن مطالعه فیلم ها امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره و رفع اشکال را خواهد داشت.پس از مطالعه پک آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین مدرک دوره صادر و از طریق پست برای کارآموزان ارسال می گردد.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر

آموزش غیر حضوری  تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر ویژه بازارکار

شما میتوانید با گذراندن دوره های تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی مهارت خود را در بازار کار بیشتر کنید. روی هم دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی از پر درآمد ترین رشته ها بشمار میرود. آموزش نصب و راه اندازی و تعویض قطعات معیوب لوازم پزشکی از موارد اصلی و مهم میباشد. علاوه بر آن تعمیر برد تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و اتاق عمل از بهترین شاخه در بازار کار است.

تجهیزات پزشکی ممکن است با توجه به مشکلاتی همچون استفاده زیاد،ضربه خوردن،آب خوردگی،نوسانات جریان برق و یا استفاده نادرست دچار خرابی یا مشکلاتی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند . پیدا کردن مرکز تعمیرات تخصصی تجهیزات پزشکی کار دشواری است که بتواند به بهترین نحو و با گارانتی تعمیرات دستگاه بتواند تجهیزات پزشکی را انجام دهد لذا شما میتوانید به یک مرکز آموزش حرفه ای  تعمیرات تجهیزات پزشکی مراجعه نمائید و از صفر تاصد تعمیرات تجهیزات پزشکی را یاد بگیرید .

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در اهر

بعد از اتمام دوره میتوانید وارد بازار کار شوید و صاحب کسب و کار خود شوید .از مهم ترین  و صروری ترین دستگاه های تجهیزات پزشکی میتوان به دستگاه نوار قلب یا همان  ECG  میباشد که برای هر مرکز این دستگاه حیاتی میباشد و در صورت هر گونه خرابی یا ایراد باید سریعا تعمیر و رفع ایراد شود . تعمیر دستگاه های تعمیرات تجهیزات پزشکی به دلیل حساسیت های بالایی که دارد و فنی بودن تعمیرات آن قیمت بالایی دارد لذا شما میتوانید با گذراندن دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در آموزشگاه آپادانا درآمد عالی و قابل قبولی در آینده داشته باشید .

فارغ التحصیلان دوره تعمیر تجهیزات پزشکی ممکن است در زمینه های پزشکی، تحقیقاتی یا تولیدی که شامل تجهیزات زیست پزشکی هستند، کار کنند. مکان های شغلی رایج عبارتند از:

  • بیمارستان ها
  • تولید کنندگان تجهیزات
  • شرکت های مهندسی
  • امکانات تحقیقاتی

علاقمندان به شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی می توانند جهت ثبت نام و اطلاعا بیشتر در مورد دوره، همچنین مشاوره و استعداد یابی رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشند.(0414164)(09361364164)

آموزشگاه آپادانا مجری دوره های اشتغال محور در تبریز با ارائه ی گواهینامه ی معتبر پایان دوره و پشتیبانی کارآموزان بعد از اتمام دوره

(0414164)(09361364164)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader