خانه » مهندسی پزشکی » آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج
10 بهمن 1401

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج

آموزش کاربردی تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج ویژه بازار کار

تعمیرات تجهیزات پزشکی یکی از پردرآمدترین زمینه‌های فعالیت در بازار کار این روزها به حساب می‌آید(آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج). آموزش نصب و راه اندازی قطعات پزشکی و تعمیرات آن‌ها عمده‌ترین زمینه فعالیت متخصصان این حوزه است. هنرجویان پس از گذراندن این دوره در آموزشگاه آپادانا و کسب مدارک معتبر از این آموزشگاه می‌توانند در شرکت‌های تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی مشغول به کار شوند.

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، نیازمند اطلاعات گسترده تری نسبت به سایر رشته های تعمیرات است. به همین منظور آموزشگاه فنی و مهندسی آپادانا، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد.

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم.دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی به صورت عملی در شهر تبریز و به صورت مجازی در شهر سنندج برگزار میشود. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنند.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج

آموزش غیر حضوری تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج

آموزشگاه آپادانا سامانه‌ای جامع با هدف آموزش‌های غیر حضوری و صدور گواهینامه‌های ملّی و بین‌المللی معتبر برای کارآموزان محترم می‌باشد. در دوره های مجازی آموزشگاه آپادانا کارآموزان ضمن مدیریت و صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌توانند به صورت هوشمند دوره‌های آموزشی را بررسی، مقایسه و ثبت‌نام نمایند. ثبتنام از سرتا سر کشور برای دوه های حضوری و مجازی صورت می گیرید. دوره های مجازی یا غیر حضوری به صورت ارسال DVD های آموزشی که شامل فیلم های تدوین شده دوره های حضوری است می باشد.

کارآموز ضمن مطالعه فیلم ها امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره و رفع اشکال را خواهد داشت.پس از مطالعه پک آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین مدرک دوره صادر و از طریق پست برای کارآموزان ارسال می گردد. برای مشاهده نمونه آموزش های حضوری و غیر حضوری  روی این لینک کلیک کنید.(آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج)

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی به طور ایده آل برای کسانی مناسب است که دانش کمی در زمینه الکترونیک دارند، اما فاقد تجربه در مورد سیستم های زیست پزشکی هستند. شرکت کنندگان با انجام تکالیف ساختاریافته و عملی در مورد تجهیزات تحت پوشش در طول دوره، اعتماد به نفس خود را در کار با تجهیزات مهندسی پزشکی به دست خواهند آورد. کسانی که دانش کمی در مورد برق و الکترونیک دارند باید ابتدا در دوره های تعمیرات برد الکترونیک ما شرکت کرده و در ادامه در آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی شرکت نمایند.(آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در سنندج)

فارغ التحصیلان دوره تعمیر تجهیزات پزشکی ممکن است در زمینه های پزشکی، تحقیقاتی یا تولیدی که شامل تجهیزات زیست پزشکی هستند، کار کنند. مکان های شغلی رایج عبارتند از:

  • بیمارستان ها
  • تولید کنندگان تجهیزات
  • شرکت های مهندسی
  • امکانات تحقیقاتی

آموزشگاه آپادانا در تبریز مجری دوره های اشتغال محور با ارائه ی گواهی پایان دوره معتبر و قابل استعلام بین المللی 

شماره تماس با کارشناسان آموزشی : (0414164)-(09361364164)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader