خانه » مهندسی پزشکی » آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین
10 بهمن 1401

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین

تعمیرات تجهیزات پزشکی (آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین)یکی از پردرآمدترین زمینه‌های فعالیت در بازار کار این روزها به حساب می‌آید. آموزش نصب و راه اندازی قطعات پزشکی و تعمیرات آن‌ها عمده‌ترین زمینه فعالیت متخصصان این حوزه است. هنرجویان پس از گذراندن این دوره در آموزشگاه آپادانا و کسب مدارک معتبر از این آموزشگاه می‌توانند در شرکت‌های تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی مشغول به کار شوند.

این دوره بر دو حوزه تعمیرات برد و تعمیرات مکانیک تجهیزات پزشکی تمرکز دارد. تکنسین های تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی را نصب، نگهداری و تعمیر می کنند. آنها باید قطعات را تست و کالیبره کنند و قطعات را برای تعمیر یا جایگزینی شناسایی کنند. این تکنسین ها همچنین تعمیرات پیشگیرانه را روی تجهیزات حیاتی انجام می دهند تا از درمان با کیفیت بالا برای بیماران اطمینان حاصل کنند.(آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین)

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین

 

تکنسین های تجهیزات زیست پزشکی چندین مهارت حیاتی را به حرفه خود می آورند. این رشته به مهارت های مکانیکی و فنی برای تشخیص مشکلات و انجام تعمیرات نیاز دارد. این حرفه همچنین به مهارت‌های ارتباطی و مدیریت زمان برای تضمین سریع و مؤثر ایمنی تجهیزات پزشکی نیاز دارد.

محتوای دوره شامل  الکترونیک، پنوماتیک، و مکانیک برای عیب یابی، خدمات و تعمیر تجهیزاتی است که معمولاً برای درمان، تشخیص و نظارت بر بیماران در یک محیط پزشکی استفاده می شود.محتوای دوره همچنین شامل آموزش در زمینه ارتباطات، رهبری روابط انسانی و مهارت‌های استخدامی، و شیوه‌های کار ایمن و کارآمد است.

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت مجازی در قزوین برگزار میکند.علاقمندان به شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی مجازی می توانند با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس گرفته و از خدمات مشاوره و استعداد یابی رایگان بهرمند شوند.شماره تماس مجموعه (0414164)(09361364164)

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین

دوره مجازی تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین

آموزشگاه آپادانا سامانه‌ای جامع با هدف آموزش‌های غیر حضوری و صدور گواهینامه‌های ملّی و بین‌المللی معتبر برای کارآموزان محترم می‌باشد. در دوره های مجازی آموزشگاه آپادانا کارآموزان ضمن مدیریت و صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌توانند به صورت هوشمند دوره‌های آموزشی را بررسی، مقایسه و ثبت‌نام نمایند. ثبتنام از سرتا سر کشور برای دوه های حضوری و مجازی صورت می گیرید. دوره های مجازی یا غیر حضوری به صورت ارسال DVD های آموزشی که شامل فیلم های تدوین شده دوره های حضوری است می باشند.

کارآموز ضمن مطالعه فیلم ها امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره و رفع اشکال را خواهد داشت.پس از مطالعه پک آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین مدرک دوره صادر و از طریق پست برای کارآموزان ارسال می گردد. برای مشاهده نمونه آموزش های حضوری و غیر حضوری  روی این لینک کلیک کنید.

تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین یکی از پردرآمدترین زمینه‌های فعالیت در بازار کار این روزها به حساب می‌آید. آموزش نصب و راه اندازی قطعات پزشکی و تعمیرات آن‌ها عمده‌ترین زمینه فعالیت متخصصان این حوزه است.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در قزوین

هنرجویان پس از گذراندن این دوره در آموزشگاه آپادانا و کسب مدارک معتبر از این آموزشگاه می‌توانند در شرکت‌های تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی مشغول به کار شوند. بازارکار دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، به علت گران و دسترسی سخت به ابزار و وسایل پزشکی، از پر درآمدترین بازارهای تعمیرات است. همچنین شرایط و گزینه های کاری برای تعمیرکاران این حرفه، بسیار بیشتر و آسان تر می‌باشد.

به علت گسترش خدمات آنلاین مشتریان مهمولاً علاقه بیشتری به جست و جو در اپلیکیشن ها و سایت های آنلاین هستند. به همین دلیل شما به عنوان تعمیرکار حرفه ای، می‌توانید به این سایت ها مراجعه نمایید؛ و کار خود را در ارتباط با مشتریان شروع کنید. به این سبب مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader