خانه » اخبار آموزشگاه » ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز
04 دی 1401

ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

ثبت نام دوره آموزش تخصصی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز(ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز) نیاز به گذراندن دوره های مخصوصی دارد که در کارگاه های مجهز و زیر نظر تعمیر کار برد های پزشکی انجام می شود .این دوره ها شرایط را برای علاقه مندان و کارشناسان مهندسی پزشکی و دانشجویان فراهم می کند تا وارد بازار کار شده و کسب  کار خوبی راه اندازی نمایند .

تعمیر مکانیک دستگاه و بردهای دندانپزشکی و آزمایشگاهی ، دو بخش آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی می باشد . تعمیر برد دستگاه های پزشکی بیشترین تاکید در آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی را دارند .به طور کلی این دوره های آموزشی شامل تعمیر برد یونیت دندان پزشکی ، آموزش تعمیر برد دستگاه سی تی اسکن ، آموزش تعمیر برد لوازم آزمایشگاهی ، تعمیر تجهیزات بیمارستانی ، دستگاه آندوسکوپی ، آموزش تعمیر دستگاه الکترو شوک و تعمیرات اتوکلاو می باشد .

عدم ساپورت و پشتیبانی شرکت های سازنده دستگاه های پزشکی از جمله مشکلاتی می باشد که کشور ایران به دلیل تحریم ها با آن رو به رو شده است و از آن جایی که دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی ، اتاق عمل ، رادیولوژی ، سونوگرافی ، آزمایشگاهی و بیمارستانی بسیار حساس بوده و دقت بالایی دارند، دوره های تخصصی تعمیرات بردهای الکترونیکی در این مرکز برگزار می شود.(ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز)

ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

نحوه ثبتنام آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی می توانید یا از طریق مراجعه حضوری به یکی از شعب آموزشگاه یا از طریق واتساپ به شماره 09361364164 یا از طریق تماس تلفنی با شماره چهار رقمی آموزشگاه (4164-041) اقدام به ثبت نام در این دوره آموزشی نمایید.جهت مشاوره رایگان و استعداد یابی شغلی با ما تماس بگیرید.(ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز)

آموزشگاه آپادانا سامانه‌ای جامع با هدف آموزش‌های غیر حضوری و صدور گواهینامه‌های ملّی و بین‌المللی معتبر برای کارآموزان محترم می‌باشد. در دوره های مجازی آموزشگاه پآپادانا کارآموزان ضمن مدیریت و صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌توانند به صورت هوشمند دوره‌های آموزشی را بررسی، مقایسه و ثبت‌نام نمایند. ثبتنام از سرتا سر کشور برای دوه های حضوری و مجازی صورت می گیرید. در دوره های مجازی یا غیر حضوری بدین با ارسال DVD های آموزشی که شامل فیلم های تدوین شده دوره های حضوری می باشند.(ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز)

کارآموز ضمن مطالعه فیلم ها امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره و رفع اشکال را خواهد داشت.پس از مطالعه پک آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین مدرک دوره صادر و از طریق پست برای کارآموزان ارسال می گردد. برای مشاهده نمونه آموزش های حضوری و غیر حضوری  روی این لینک کلیک کنید.(ثبت نام دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی در تبریز)

امروزه شاید كمتر كسی وجود داشته باشد كه تجربه استفاده از وسایل همراهی همانند موبایل را نداشته و به مزایای استفاده از آن در شرایط مختلف واقف نباشد. در دنیای امروز وسایلی از این دست با همه مشكلاتشان، جزئی از زندگی انسان شده اند و روز به روز نیاز به انها بیشتر احساس می گردد.

با این مقدمه می توان استفاده از سایر امكانات موجود در محیط اطرافمان را كه به گونه ای با حرفه ما ارتباط تنگاتنگی دارند، در كنار خود و به عنوان یك همراه همیشگی در همه جا تصور نمود تا در آینده ای نه چندان دور لزوم استفاده از آنها نیز همانند سایر وسایلی كه شاید فكر آن نمی رفت كه روزی اینگونه مورد استفاده قرار گیرند، احساس گردد.‏ (آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی)

شما می‌توانید با گذراندن دوره‌های تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی مهارت خود را در بازارکار بیشتر کنید. دوره آموزش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی از پر درآمدترین رشته‌ها بشمار می‌رود. آموزش نصب و راه اندازی و تعویض قطعات معیوب تجهیزات دندانپزشکی از موارد اصلی و مهم می‌باشد. علاوه بر آن تعمیر برد تجهیزات دندانپزشکی و آزمایشگاهی و اتاق عمل از بهترین شاخه در بازار کار است.

مهندسی پزشکی در گام‌های اولیه به بهره برداری، تعمیر، پشتیبانی، نگهداری، تنظیم و استاندارد سازی دستگاه ها می‌پردازد.

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader