خانه » اخبار آموزشگاه » دانلود کتاب تجهیزات پزشکی
23 مهر 1401

دانلود کتاب تجهیزات پزشکی

دانلود کتاب تجهیزات پزشکی

کتابی که برای دانلود در این مقاله درج شده است حاصل تلاشی است که جهت آشنایی کارآموزن با تجهیزات پزشکی موجود در کلینیک ها و بیمارستان ها و آزمایشگاه ها نگاشته شده است. گستره وسیع تجهیزات بر اساس بشترین کاربرد در بخش های مختلف بیمارستان  یا کلینیک  به چندین بخش شامل  ابزار های معاینات اولیه ،تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات قلبی و تنفسی، دستگاه دیالیز، دستگاه های مانیتورینگ ، ابزار های دندانپزشکی و سایر تجهیزات پزشکی تقسیم میباشد.که علاوه بر معرف همه دستگاه ها به نحوه عملکرد آنها و ایرادیابی وتعمیر آنها نیز آموزش داده میشود. (دانلود کتاب تجهیزات پزشکی)

شما میتوانید علاوه بر مطالعه این کتاب در دوره های آموزشی تعمیر تجهیزات پزشکی و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی مجتمع آموزشی آپادانا شرکت کرده و به صورت عملی تعمیر تجهیزات پزشکی را یاد بگیرید . کارآموزان بعد از اتمام دوره قادر به تعمیر انواع تجهزات پزشکی خواهند بود. و بعد از اتمام دوره از طرف آموزشگاه پشتیبانی میشوند.

دانلود کتاب تجهیزات پزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی،  و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی نیازمند اطلاعات گسترده تری نسبت به سایر رشته های تعمیرات است. به همین منظور آموزشگاه آپادانا، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد. ( آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات دندانپزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد. (دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دنداپزشکی)

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا میتوانید با همه تجهیزات پزشکی آشنا شده و اصول تعمیراتی آنها را به صورت عملی یاد گرفته و وارد بازارکار شوید. شما میتوانید با شماره چهار رقمی مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. (تعمیر تجهیزات دندانپزشکی)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader