خانه » اخبار آموزشگاه » دستگاه آندوسکوپی المپوس
05 دی 1401

دستگاه آندوسکوپی المپوس

صفر تا صد تعمیرات و عیب یابی دستگاه آندوسکوپی المپوس

دستگاه آندوسکوپی المپوس یکی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی پرکابرد است که با فرستادن یک دوربین داخل بدن بیمار امکان تشخیص بیماری های معده را فراهم میکند.با دوربین این دستگاه امکان دریافت تصاویر از بخش های مختلف بدن وجود دارد. در ادامه به معرفی مدل هایی از این دستگاه تحت برند المپوس میپردازیم.

دستگاه آندوسکوپی Olympus مدل ۱۴۰ دارای مشخصات فنی زیر می باشد :

  • دوربین با مشخصات PigTail
  • منبع نور CLV-U40
  • گاستروسکوپ GIF-130 بالا و کولونوسکوپ PCF-140 پایین

پردازنده ویدئویی این دستگاه با استاندارد های روز سازگار است و به کاربر اجازه میدهد تا تنظیمات رنگ را افزایش داده و ذخیره کند. با استفاده از این پردازنده ویدئویی میتوان تصاویری واضح و دقیق از داخل بیمار داشت.دستگاه همچنین دارای یک منبع نوری است که در تمام آندوسکوپ های Olympus قابل استفاده است.

دستگاه آندوسکوپی المپوس

با فشاردادن حالت نور دستگاه میتوان هر زیمنه ای را تنظیم کرد و تصویر متفاوت و بهتری داشت. تنظیم چگالی نوری برای داشتن تصویری بهتر با حساسیت مورد نیاز قابل انجام خواهد بود.کنترل خودکار نوردهی امکان پذیر است و به این وسیله برای عکسای Still منبع نور را میتوان به بهترین حالت تنظیم نمود. برای عکس های ثابت یا Polaroid این ویژگی بسیار کاربردی است.

لامپ اضطراری داخل دستگاه شامل لامپ هالوژن ۱۵۰ وات بالا است و در صورت خرابی، لامپ زنون به طور خودکار فعال میشود. ویژگی افزایش نور خودکار پس از ۷ ثانیه فعال میگردد و طبق تنظیمات اولیه دستگاه عمل میکند. پردازنده این دستگاه با طیف گسترده ای از دستگاه های آندوسکوپی سازگار است و قابلیت نمایش تصویر واید اسکرین با استفاده از آندوسکوپ های سری Q مانند GIF-Q140 و CF-Q140L را نیز خواهد داشت.(دستگاه آندوسکوپی المپوس)

از ویژگی های دیگر این دستگاه قابلیت تغییر بین عملکردهای از پیش تعیین شده برای آن است. شما میتوانید ویژگی های بیمار را از قبل برای دستگاه تعریف کنید. با وارد کردن اطلاعات و داده های بیمار میتوان روند کار را سریعتر کرد.منبع نور دستگاه لامپ زنون است که در تمام دستگاه های آندوسکوپی مورد استفاده می باشد. با فعال کردن حالت انتخاب گر میتوان نور را برای یک محدوده خاص تنظیم کرد.(دستگاه آندوسکوپی المپوس)

تنظیم بهینه تراکم نوربرای ضبط ویدئو وجود دارد. این عمل به صورت خودکار نیز انجام میشود و لغو تنظیم دستی برای دستگاه امکان پذیر است.کنترل خودکار نوردهی برای عکاسی ثابت یا Polaroid نیز امکان پذیر می باشد. لامپ اضطراری داخل سیستم شامل یک لامپ اضطراری ۱۵۰ وات هالوژن داخلی است. در صورت خرابی دستگاه نشانگر روی مانیتور به شما اطلاع میدهد.

آموزشگاه آپادانا در تبریز با برگزاری دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز زمینه ی رشد مهارت های فنی و فردی افراد را فراهم کرده است.دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای، در کارگاه های مجهز و پیشرفته برای علاقمندان برگزار میشود.(دستگاه آندوسکوپی المپوس)

دستگاه آندوسکوپی المپوس

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی از مشاغل جدید و پرمخاطب در کشور می باشد. کارآموزن با شرکت در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی با انواع تجهیزات جنرال بیمارستانی از قبل فشار سنج،پالس اکسیمتر،دستگاه نوارقلب،الکتروشوک،پمپ سرم و سرنگ و… به صورت عملی آشنا خواهند شد.(دستگاه آندوسکوپی المپوس)

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت غیر حضوری در سرتا سر کشور برگزار می شود.با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی به شغل دلخواه خود دست پیدا کنید.جهت مشاوره رایگان با شماره 4164-041 تماس بگیرید. علاوه بر این دوره شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی و آموزش تعمیرات برد های الکترونیک برای علاقمندان به رشته مهندسی پزشکی پیشنهاد می شود.

آموزش عیب یابی بردهای پزشکی مستلزم یادگیری اصول مدار تغذیه، مین برد اصلی و ارتباط آن با هیدرلیک و مکانیک میباشد. در کارگاههای آموزشی آپادانا با بردهای مختلف تجهیزات پزشکی آشنا شده و روی انها تمرین عملی انجام میدهید. آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی بخش برد ویژه بازار کار طراحی شده و کارشناس و تعمیرکار بردهای پزشکی این مباحث را تدریس میکند.

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader