خانه » مهندسی پزشکی » یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز
10 بهمن 1401

یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز

آشنایی با یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز

صندلی‌ دندانپزشکی‌ (بیمار) وسیله‌ای‌ است‌ که‌ بیماری‌ که‌ در ناحیه‌ دندان‌ و لثه‌ دچار عارضه‌ است‌ برروی‌ آن‌ مستقر می‌شود(یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز) و یونیت‌ ابزاری‌‌ جهت‌ کنترل‌ حرکات‌ صندلی‌ و کلیه‌ اینسترومنت‌هایی‌ که‌ دندانپزشک‌ به‌ وسیله آن‌ ابزار بیمار را مداوا می‌نماید، می باشد. تمامی‌ یونیت‌های‌ دندانپزشکی‌ دارای‌ پایه‌ای‌ هستند که‌ چراغ‌ دندانپزشکی‌ برروی‌ آن‌ قرار می گیرد.

یونیت‌ها دارای‌ ورودی های‌ آب‌ و هوا و خروجی‌ فاضلاب‌ می‌باشند زیرا آب‌ و هوا جهت‌ راه‌اندازی‌ اینسترونت‌ها، پوآر، کویترون‌، ساکشن‌، کراشوار و دوش‌ آب‌ لیوان‌ استفاده‌ می شود. یونیت توسط هوای فشرده، آب و الکتریسته ازطریق کلید یا پدال فعال می گردد و اتصال اینسترومنت های چرخشی و پوآر آب و هوا به یونیت به دوطریق می باشد: ۱.شلنگ از بالا، ۲. شلنگ آویز (کویلی و یا تلفنی).

با توجه به شرایط اقتصادی کشور خرید یونیت نو با مشکلاتی مواجه می باشد و اکثر متاقضیان خرید یونیت دست دوم را ترجیح میدهند که البته همین مورد هم با مشکلاتی مواجه است.

تعمیر یونیت دندانپزشکی دست دوم و یا نو ازاهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد،چرا که یونیت دندانپزشکی قلب هر مطب دندانپزشکی می باشد و کوچکترین مشکل در عملکرد آن باعث مختل شدن کارآیی مطب می گردد. شاید به نظر خیلی از افراد دانستن نکات فنی و مشخصات تکنیکال یونیت دندانپزشکی برای دندانپزشک ضرورتی نداشته باشد اما بطور کلی داشتن این اطلاعات جدا از محسنات عمومی ایی که دارد، در استفاده بهینه، نگهداری و حتی تشخیص انجام کار درست در هنگام مواجه با مشکلات مختلف، مفید واقع می شود.

یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز

تعمیر یونیت دندانپزشکی دست دوم بعلت استفاده ی مداوم از یونیت دارای اهمیت بالایی می باشد و چنانچه تکنسین تعمیر تجهیزات دندانپزشکی از مهارت های کافی برخوردار نباشد منجر به خرابی کامل یونیت شده و خسارت های جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.(یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز)

آموزشگاه آپادانا با هدف کمک به جامعه ی دندانپزشکی و همچنین رشد مهارت های فردی اشخاص دوره های تخصصی آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی را برای علاقمندان به این حوزه برگزار می کند.آموزش های جامع و کاربردی ویژه بازار کار و همچنین آموزش زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای که سالیان سال در ایت زمینه مشغول به کار بوده اند از ویژگی های دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی می باشد.

آموزش تعمیر یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، نیازمند اطلاعات گسترده تری نسبت به سایر رشته های تعمیرات است. به همین منظور آموزشگاه فنی و مهندسی دکتربرد، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد.

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی و پزشکی ، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی نظیر یونیت دندانپزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد.

یونیت دندانپزشکی دست دوم در تبریز

در  دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در مورد دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی و همچنین مشاوره و استعداد یای رایگان با مشاورین ما در آموزشگاه آپادانا تماس حاصل فرمایید.(0414164)(09361364164)

استراتژی اساتید آپادانا، تمرکز بر روی کارگاه های عملی و یادگیری کاربردی را در بر دارد. از این رو، کارگاه های آموزشی آپادانا در تبریز از مجهزترین و با کیفیت ترین ابزارآلات برخوردار می‌باشند. ضمن اینکه این دوره ها برای تمامی افراد علاقه مند، مناسب است. بنابراین هیچ محدودیت سنی و جنستی برای دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی وجود ندارد.

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader