خانه » اخبار آموزشگاه » آشنایی با فسفر پلیت
27 مهر 1401

آشنایی با فسفر پلیت

آشنایی با فسفر پلیت

سیستم رادیوگرافی با دارا بودن سنسورها جزء نوع برتر رادیوگرافی های دیجیتال موجود در زمینه ی دندانپزشکی می باشند. (آشنایی با فسفر پلیت)

مزایای استفاده از فسفرپلیت

💥تصویربرداری به روش دیجیتالی

💥وایرلس بودن سیستم و راحتی بیمار در زمان گرفته شدن عکس

💥عدم نیاز به روش های سنتی ظهور و ثبوت و تاریک خانه

💥قابلیت به اشتراک گذاشتن تصاویر توسط نرم افزار دستگاه

💥افزایش بهره وری و سرعت در کار

💥بدون نیاز به فیلم رادیوگرافی

💥سادگی و راحتی کار با سیستم

💥کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات

💥عدم نیاز به آموزش پیچیده برای کاربر دستگاه

به صرفه بودن از نظر اقتصادی

آشنایی با فسفر پلیت

مقایسه فسفر پلیت و سنسورهای اشعه ایکس دندانپزشکی

فسفرپلیت برخلاف سنسور اشعه ایکس دندانپزشکی، نیاز به پردازش دارد. بنابراین صفحه از RINN خارج شده و در دستگاه اسکنر فسفر پلیت پردازش می‌شود. سنسورهای اشعه ایکس دندانپزشکی مانند فسفر پلیت کار می‌کنند، تنها ویژگی دستگاه فسفرپلیت داشتن کابل است که به کامپیوتر متصل و توانایی آن را دارد تا تصاویر را فورا به کامپیوتر منتقل کند.

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

در تعمیرات تجهیزات پزشکی تجربه حرف اول را میزند. دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی از دوره های پرمخاطب مجتمع آموزشی آپادانا میباشد به همین منظور آموزشگاه آپادانا، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد. و بعد از اتمام دوره پشتیبانی از کارآموزان به صورت رایگان میباشد. (آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات دندانپزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد. (دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دنداپزشکی)

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا میتوانید با همه تجهیزات پزشکی آشنا شده و اصول تعمیراتی آنها را به صورت عملی یاد گرفته و وارد بازارکار شوید. شما میتوانید با شماره چهار رقمی مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. (تعمیر تجهیزات دندانپزشکی)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader