خانه » اخبار آموزشگاه » آموزش تعمیر الایزا در تبریز
05 دی 1401

آموزش تعمیر الایزا در تبریز

صفر تا صد آموزش تخصصی تعمیر الایزا در تبریز ویژه بازار کار

دستگاه الایزا واشر (آموزش تعمیر الایزا در تبریز) در تست های الایزا جهت بالا بردن کیفیت شستشو پلیت های الایزا و همچنین جلوگیری از آلوده شدن کارشناس آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه الایزا واشر با شستشوی مناسب باعث حذف background در تست های عفونی همانند Hbs Ag و HIV می گردد، همچنین در مراکزی که تعداد تستهای بالایی دارند با کمک دستگاه الایزا واشر پروسه کاری خود را بهبود داده و دقت شستشو را نیز افزایش می‌دهند .

اما متاسفانه در برخی موارد به دلیل دیسپنس و یا آسپیره نمودن ناقص، جواب های تست های الایزا با مشکل روبرو شده و خطا در تست ها ایجاد می گردد به همین منظور می بایست در فواصل زمانی مشخص نسبت به تست و بررسی دستگاه الایزا واشر اقدام نمود تا بتوان از میزان دیسپنس مشخص و آسپیره نمودن صحیح اطمینان حاصل کرد .

دستگاه الایزا واشر دارای بخش های متفاوت می باشد که قسمت های اصلی آن شامل :

1:برد دستگاه

2:پمپ دستگاه

3:نیدل دستگاه (سوزن های آسپیره و دیسپنس )

4:شلنگ های رابط

تست های کنترل کیفی دستگاه واشر به راحتی با کیت های تست که در بازار موجود می باشند قابل بررسی هستند.لازم به ذکر می باشد جهت افزایش کارایی دستگاه های الایزا واشر پیشنهاد می گردد پس از پایان پروسه کاری حتماً دستگاه را به وسیله آب مقطر پرایم نموده و در فواصل زمانی مشخص با توجه به میزان کار با دستگاه الایزا واشر سوزنهای نیدل دستگاه را با ابزارهایی که در داخل دستگاه های الایزا واشر می باشد تمیز نمود.(آموزش تعمیر الایزا در تبریز)

تجهیزات آزمایشگاهی از جمله دستگاهها و وسایلی است که در آزمایشگاهها مورد استفاده قرار میگیرد که عبارتند از : فتومتر، الایزا واشر ، سل کانتر ، گلوکوزمتر ، بیلی روبین ، اسپکتروفتومتر ، الکترولیت آنالایزر ، اتو آنالایزر ، سانتریفیوژ ، بن ماری ، آون ، انکوباتور ، میکروسکوپ ، الایزا ریدر…

هر کدام از تجهیزات آزمایشگاههی اگر خراب شوند .و یا مشکلی برای انها پیش بیاید باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای که در تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی تخصص دارد تعمیر شود در غیر اینصورت ممکن است که خسارت جبران ناپذیری به تجهیزات وارد شود .بنابراین اگر شما آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی را در آموزشگاه آپادانا  بگذرانید میتوانید به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید.(آموزش تعمیر الایزا در تبریز)

آموزش تعمیر الایزا در تبریز

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی در تبریز

آزمایشگاه تشخیص طبی وسایل و تجهیزات مختلفی مانند فتومتر، گلوکوزمتر، بیلی روبین متر، آون، انکوباتور و … دارد. همان طور که تمامی وسایل مصرفی روزانه ما به تعمیرات نیاز پیدا میکنندکه  تجهیزات آزمایشگاهی نیز به دلیل استفاده مکرر و یا عدم استفاده صحیح ممکن است از کار افتاده و یا د کالیبره گردد، درنتیجه نیاز به متخصصینی است که بتوانند این تجهیزات آزمایشگاهی را عیب یابی و تعمیر نمایند.

آموزش تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی یکی از شغل های پر درآمد است اگر شما این حرفه را به صورت تخصصی فرابگیرید قطعا میتوانید از این راه در آمد خوبی را کسب کنید و از این طریق آینده شغلی خود را تامین کنید. اگر شما نیز به تعمیر و عیب یابی تجهیزات آزمایشگاهی علاقمند هستید و همچنین نیاز به شغلی مناسب برای خود هستید که آینده روشنی داشته باشد پس دوره تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی برای شما مناسب است.

برای ثبت نام در دوره تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی در تبریز  می توانید یا از طریق مراجعه حضوری به یکی از شعب آموزشگاه یا از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۶۱۳۶۴۱۶۴ یا از طریق تماس تلفنی با شماره چهار رقمی آموزشگاه (۴۱۶۴-۰۴۱) اقدام به ثبت نام در این دوره آموزشی نمایید.(آموزش تعمیر الایزا در تبریز)

امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی( از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و  مشاوره رایگان و استعداد یابی شغلی با ما تماس بگیرید.(آموزش تعمیر الایزا در تبریز)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader