خانه » اخبار آموزشگاه » آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز
15 دی 1401

آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز

آموزش تخصصی تعمیر پمپ سرم در تبریز ویژه بازار کار

نام دیگر پمپ سرم ، پمپ انفوزیون می باشد  (آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز)که میزان محلولی که به سیاهرگ بیمار تزریق می شود را تنظیم کرده و نمایش می دهد و با فشار مثبتی که ایجاد می کند به فشار سیستم عروقی بیمار غلبه میکند  ‘ کیسه ای که در آن مایع قرار دارد به کمک یک دسته از بالای پمپ آویزان شده است و دارای یک تیوب است که به آن وصل شده است ، تیوب پرشده از مایع درون پمپ قرار دارد ، زمانی که غلتک حرکت می کند موجب حرکت دنده ها شده و مایعی که در تیوب قرار دارد به بدن بیمار تزریق می شود.

پمپ سرم دارای سنسور و آلارم است که در صورت عبور حباب هوا به صدا در می آید و حرکت مایع متوقف می شود ، پمپ سرم دارای برند های مختلفی است که از شرکت های معتبر می باشند ‌. و در آخر لازم به ذکر است که بدانید در صورتی که در ابزار پزشکی شما نقصی به وجود آمدو نتوانستید علت را جویا و حل کنید نگران نباشید.آموزشگاه آپادانا آموزش تعمیرات انواع تجهیزات پزشکی را طی دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی برتی علاقمندان برگزار میبکند که صفر تا صد تعمیرات تجهیزات پزشکی به صورت تخصصی ویژه بازار کار برای علاقمندان آموزش داده می شود.(آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز)

تگاه پمب انفوزیون حدود gk2وزن دارد و قابل نصب روی پایه مخصوص است. این پمپ ها، انواع و قابلیتهای مختلفی دارد. برخی از دستگاهها تک کانال است در حالی که برخی دیگر چندین کانال دارد که میتواند بهطور همزمان از طریق دو یا تعداد بیشتری ست سرم عملیات تزریق را انجام می دهد و میتوانند جایگزین چندین پمپ تک کاناله که به یک بیمار متصل است، شود. این پمپ ها دارای یک کیسه مایع است که یک دسته یا یک قلاب بالای پمپ آویخته شده و یک تیوب به آن متصل می شود.

در درون پمپ، تیوب پر شده از مایع، بر روی یک سری دنده کوچک و یک غلتک، ثابت می شود. هنگامیکه غلتک به حرکت درآمده و دندهها شروع به حرکت میکنند، مایع از تیوب به بیمار منتقل می شود. کاربر نرخ جریان مایع و حجم مورد نیاز آن را از روی دستگاه تنظیم کرده، بنابراین دندهها و غلتک بر اساس سرعت تنظیم شده شروع به حرکت میکند.(آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز)

آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز

هر زمان که حجم مورد نیاز مایع آزاد شد، آلارم مخصوص به صدا در میآید. تیوب از میان یک سنسور آشکار ساز هوا ‏‎(air-in-line)‎‏ میگذرد و به محض عبور حباب هوا، آلارم به صدا در آمده و جریان مایع متوقف می شود. پمپهای تزریق ولومتریک میزان فشار مایع را مانیتور کرده که نتیجه آن کنترل فشار مایع تزریقی و ممانعت از آسیب رسیدن به رگ بیمار حین افزایش احتمالی بیش از حد فشار تزریق است. با افزایش بیش از حد فشار، آلارم بستن و انسداد ‏‎(Occlusion)‎‏ تیوب تزریق، کاربر را آگاه خواهد کرد.(آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز)

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی که در آموزشگاه آپادانا در تبریز در حال برگزاری است یکی از بهترین دوره های این مجموعه است که با اساتید مجرب و با تجربه برای شما عزیزان تدریس میشود.شاید برای شما سوال پیش بیاید که ممکن است این دوره نیاز به پیش نیاز داشته باشد و یا برای یادگیری تعمیرات تجهیزات پزشکی مدرک خاصی نیاز است.دوره تخصصی آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی (به انگلیسی:(Medical equipment repair training)  آموزشگاه آپادانا دوره صفر تا صد این دوره است که نیازی به پیش نیاز ندارید و به راحتی میتوانید پس از اموزش مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت نمائید و شروع به کار کنید.

شما در طی این دوره صفر تا صد تعمیرات تجهیزات پزشکی نظیر پمپ سرم، پمپ سرنگ ، پالس اکسی متر و … را به صورت تخصصصی و ویژه بازارکار فرا میگیرید.(آموزش تعمیر پمپ سرم در تبریز)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader