خانه » مهندسی پزشکی » تعمیرات سونوگرافی در ارومیه
04 بهمن 1401

تعمیرات سونوگرافی در ارومیه

آموزش تعمیرات تخصصی سونوگرافی در ارومیه

یکی از روش های تشخیص بیماری در پزشکی(تعمیرات سونوگرافی در ارومیه) ، استفاده از سونوگرافی است . دستگاه سونوگرافی از طریق ارسال امواج صوتی با فرکانس بالا که به آن اولتراسوند نیز می گویند ، تصویر اندام های داخلی بدن را ارائه می دهد . سونوگرافی روشی غیرتهاجمی ، بدون درد و بی خطر است که برای زن ، مرد و کودکان قابل انجام است . انواع مختلفی از سونوگرافی هست که بسته به نیاز بیمار و نظر پزشک برای تشخیص بیماری ها به کار می رود .

دستگاه‌های سونوگرافی از جهت ظاهری به دو نوع مبله (Stationary) و یا پرتابل (قابل حمل) تقسیم می‌شوند. از لحاظ تکنولوژی امواج نیز این دستگاه در سه نوع اولتراسوند سه بعدی، چهاربعدی (تصویر سه بعدی به همراه حرکت در زمان) و سونوگرافی داپلر گروه بندی شده است.

دستگاه‌های سونوگرافی از دو بخش اصلی پروب و مانیتور تشکیل می‌شوند. پراب ابزاری برای تولید امواج فراصوتی، و ارسال و دریافت آن به داخل بدن بیمار است. پروب معمولا به شکل یک میکروفون طراحی شده که توسط یک سیم به قسمت مانیتور متصل است. بسته به نوع دستگاه سونوگرافی نحوه تعمیر و عیب یابی قسمت های مختلف آن متفاوت است.(تعمیرات سونوگرافی در ارومیه)

تعمیرات سونوگرافی در ارومیه

با توجه اهمیت کاربرد دستگاه سونوگرافی در پزشکی  لزوم تعمیر سریع این دستگاه آموزشگاه آپادانا صفر تا صد تعمیرات تجهیزات پزشکی نظیر دستگاه سونوگرافی،دستگاه الکتروشوک،نبولایزر و … را طی دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی برای علاقمندان به این حوزه برگزار می کند. این دوره به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت مجازی در شهر ارومیه برگزار می شود.(تعمیرات سونوگرافی در ارومیه)

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.

در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد. امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی( از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.(0414164)(09361364164)

تعمیرات سونوگرافی در ارومیه

بازارکار تعمیرات تجهیزات پزشکی در ارومیه

بازارکار دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، به علت گران و دسترسی سخت به ابزار و وسایل پزشکی، از پر درآمدترین بازارهای تعمیرات است. همچنین شرایط و گزینه های کاری برای تعمیرکاران این حرفه، بسیار بیشتر و آسان تر می‌باشد. برای مثال؛ پس از پایان دوره و اخذ مدرک معتبر بین المللی می‌توانید در شرکت‌های تولید و فروش تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی در بخش‌های تکنسین و یا مدیرت فروش مشغول به کار شوید.

به علت گسترش خدمات آنلاین مشتریان مهمولاً علاقه بیشتری به جست و جو در اپلیکیشن ها و سایت های آنلاین هستند. به همین دلیل شما به عنوان تعمیرکار حرفه ای، می‌توانید به این سایت ها مراجعه نمایید؛ و کار خود را در ارتباط با مشتریان شروع کنید. به این سبب مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader