خانه » مهندسی پزشکی » تعمیرات سونوگرافی در رشت
04 بهمن 1401

تعمیرات سونوگرافی در رشت

دوره آموزش جامع تعمیرات دستگاه سونوگرافی در رشت

سونوگرافی یکی از روشهای تشخیصی و درمانی در پزشکی است که فیزیک و اساس کار آن امواج صوتی است (تعمیرات سونوگرافی در رشت).امواج صوتی قابل شنیدن فرکانس 20000-20 دسی بل است. امواج صوتی که کاربرد پزشکی دارند غیر قابل شنیدن هستند یعنی فرکانس کمتر از20 یا بیشتر از 20000 دسی بل دارند.

حداکثر فرکانس استفاده شده 20 مگا هرتز است و امواج با فرکانس بالاتر فقط کاربرد صنعتی یا آزمایشگاهی دارند.این روش در تشخیص بیماریهای ارگانهای مختلف بدن از سر تا پا کاربرد فراوان دارد و با توجه به ارزان و در دسترس بودن خیلی کاربردی می باشد.

در عین حال که دستگاه سونوگرافی از جمله دستگاه های پر کاربرد و پر استفاده در رشته ی پزشکی می باشد به همان اندازه هم دچار اختلالات و عیب های متعددی می شود که بعلت اهمیت استفاده ی دستگاه سونوگرافی در پزشکی باید در اسرع وقت تعمیر و عیب یابی شود.

تعمیرات تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه سونوگرافی نیازمند اطلاعات گسترده و جامعی می باشد که هر تکنسین تعمیرات تجهیزات پزشکی باشد آنها را بداند.آموزشگاه آپادانا صفر تا صد تعمیرات تجهیزات پزشکی را به صورت کاملا تخصصی و ویژه بازار کار برای علاقمندان برگزار می کند.

این دوره به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت مجازی در رشت برگزار می شود.ارائه ی گواهی های معتبر بعد از پایان  دوره و پشتیبانی و معرفی کارآموزان به بازار کار از جمله مزایای شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در آموزشگاه آپادانا می باشد.(تعمیرات سونوگرافی در رشت)

تعمیرات سونوگرافی در رشت

مزایای دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی در رشت

شما با شرکت در دوره های آموزشی مهندسی پزشکی آموزشگاه آپادانا با تجهیزات پزشکی خانگی تجهیزات جنرال بیمارستانی به طور کامل آشنا خواهید شد علاوه بر این دوره برای تکمیل اطلاعات و ورود موفق به بازار کار پیشنهاد می کنیم در دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی این موسسه نیز شرکت نمایید. عزیزانی که اطلاعات کافی در حوزه الکترونیک و مدارات الکترونیک ندارند حتماً باید در دوره الکترونیک مقدماتی نیز شرکت نمایند.

بعد از گذراندن دوره های تعمیر تجهیزات پزشکی با پشتیبانی مدرس شما آماده ورود به بازار کار هستید همانطور که قبلاً نیز کرد ما در این دوره کاربری و تعمیرات تجهیزاتی از قبیل فشارسنج پالس اکسی متر تجهیزات معاینه عمومی پمپ سرم پمپ سرنگ نوار قلب سرویس منوال و یوزر منوال تجهیزات پزشکی و… به صورت کاملا عملی در یک آموزشگاه مجهز آشنا خواهید شد.

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی می توانید یا از طریق مراجعه حضوری به یکی از شعب آموزشگاه یا از طریق واتساپ به شماره 09361364164 یا از طریق تماس تلفنی با شماره چهار رقمی آموزشگاه (4164-041) اقدام به ثبت نام در این دوره آموزشی نمایید.جهت مشاوره رایگان و استعداد یابی شغلی با ما تماس بگیرید.

تعمیرات سونوگرافی در رشت

آموزشگاه آپادانا سامانه‌ای جامع با هدف آموزش‌های غیر حضوری و صدور گواهینامه‌های ملّی و بین‌المللی معتبر برای کارآموزان محترم می‌باشد. در دوره های مجازی آموزشگاه آپادانا کارآموزان ضمن مدیریت و صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌توانند به صورت هوشمند دوره‌های آموزشی را بررسی، مقایسه و ثبت‌نام نمایند. ثبتنام از سرتا سر کشور برای دوه های حضوری و مجازی صورت می گیرید. در دوره های مجازی یا غیر حضوری بدین با ارسال DVD های آموزشی که شامل فیلم های تدوین شده دوره های حضوری می باشند.

کارآموز ضمن مطالعه فیلم ها امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره و رفع اشکال را خواهد داشت.پس از مطالعه پک آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین مدرک دوره صادر و از طریق پست برای کارآموزان ارسال می گردد.(تعمیرات سونوگرافی در رشت)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader