خانه » اخبار آموزشگاه » دوربین داخل دهانی

دوربین داخل دهانی

دوربین داخل دهانی

دوربین داخل دهانی یک ابزار عالی برای مشاهده دقیق قسمت‌هایی است که در حالت عادی دسترسی به آن نقاط، سخت و دشوار است. دندانپزشکان همچنین می‌توانند آگاهی بیمار را افزایش و تصاویر با کیفیتی را از داخل دهان بر روی یک نمایشگر که در نزدیکی و معمولا بالای سر بیمار قرار دارد، نشان دهند و همان چیزی که دندانپزشک می‌بیند، بیمار هم ببیند. در کل دوربین داخل دهانی ابزاری است که دندانپزشکان از آن برای دیدن دقیق قسمتهای مختلف دهان استفاده می‌کنند. دوربین دهانی ابزاری سبک با سر کوچک است که می‌تواند در صورت لزوم از دندان‌ها، لثه‌ها و سایر قسمت‌های دهان بیمار، تصاویر رنگی تهیه کند. (دوربین داخل دهانی)

به لطف دوربین های داخل دهانی جمع و جور با کاربری آسان، دندانپزشکان می‌توانند از آن برای دیدن بخش های کور دهان شما که به راحتی با چشم دیده نمی‌شوند، استفاده کنند. دندانپزشکان از دوربین دهان برای بهبود سلامت دهان و دندان و تشخیص مشکلات دندان مانند پوسیدگی، بیماری پریودنتال و همچنین آسیب به دندان مانند شکستگی یا ترک‌خوردگی دندان استفاده کنند.

مزایای استفاده از دوربین داخل دهان دندانپزشکی

با کمک این ابزار سبک و کوچک، دندانپزشک می تواند وضعیت قسمت های مختلف دهان بیمار (همچون لثه ها و تمام دندان ها) را بررسی کند. مانیتوری که متصل به این دوربین ها می باشد در قسمتی قرار دارد که پزشک بتواند حین جراحی به راحتی وضعیت لثه ها و دندان ها را مشاهده کند و بر اساس آن جراحی را انجام دهد. هندپیس های دندانپزشکی در انواع گوناگونی در دسترسند که یکی از آن ها دوربین داخل دهان دندانپزشکی می باشد. این هندپیس تشخیص مشکلات دهان و دندان را ساده کرده است و روی سر آن یک فیبر نوری قرار دارد.

خیلی از مشکلات دهان و دندان را می توان با استفاده از دوربین داخل دهانی دندانپزشکی تشخیص داد، از جمله:

✴پوسیدگی دندان ها
✴آسیب هایی نظیر شکستن و ترک خوردن دندان ها
✴بیماری پریودنتال (بیماری لثه)

دوربین داخل دهانی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

در تعمیرات تجهیزات پزشکی تجربه حرف اول را میزند. دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی از دوره های پرمخاطب مجتمع آموزشی آپادانا میباشد به همین منظور آموزشگاه آپادانا، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد. و بعد از اتمام دوره پشتیبانی از کارآموزان به صورت رایگان میباشد. (آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات دندانپزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد. (دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دنداپزشکی)

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا میتوانید با همه تجهیزات پزشکی آشنا شده و اصول تعمیراتی آنها را به صورت عملی یاد گرفته و وارد بازارکار شوید. شما میتوانید با شماره چهار رقمی مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. (تعمیر تجهیزات دندانپزشکی)

دیدگاهتان را بنویسید

preloader