خانه » اخبار آموزشگاه » روش های رادیوگرافی دندانپزشکی
24 مهر 1401

روش های رادیوگرافی دندانپزشکی

روش های رادیوگرافی دندانپزشکی

یکی از روش‌های سریع و دقیق تشخیص آبسه دندان، پوسیدگی دندان، نقایص فک و دندان و انواع ناهنجاری‌ها و آسیب‌های دیگر، استفاده از دستگاه‌ها و دوربین‌های رادیوگرافی است. دستگاه‌های رادیوگرافی در حیطه دندانپزشکی انواع مختلفی دارند و به‌طورکلی رادیوگرافی‌ها به دو دسته اصلی داخل دهانی و خارج دهانی تقسیم می‌شوند. در رادیوگرافی داخل دهانی، نوار اشعه X درون دهان قرار دارد و در رادیوگرافی خارج دهانی، نوار اشعه ایکس در خارج از دهان قرار دارد. (روش های رادیوگرافی دندانپزشکی)

رادیوگرافی داخل دهانی

رادیوگرافی های داخل دهانی رایج ترین نوع هستند و سطح بالایی از جزئیات را نمایش می دهند.
کاربردها:
– تشخیص پوسیدگی
– مشاهده ریشه دندان
– بررسی سلامت قسمت استخوانی اطراف دندان
– مشاهده وضعیت دندان در حال رشد

روش های رادیوگرافی دندانپزشکی

تعمیرات دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی

دستگاه های رادیوگرافی دهان اگر نقصی در عملکرد آن ها به وجود بیاید قابلیت تعمیر دارند و شما می توانید با تماس گرفتن با شرکت با کارشناسان صحبت کنید و مشکل دستگاه را بیان کنید ، این کارشناس ها افرادی هستند که آموزش های لازم برای تعمیرات و سرویس دستگاه های دندانپزشکی را یاد گرفته اند و توانایی تعمیر دستگاه را به صورت دقیق و عالی دارند.

اگر شما هم میخواهید تعمیر دستگاه های دندانپزشکی را یاد بگیرید میتوانید در دوره های تعمیر تجهیزات دندانپزشکی مجتمع آموزی آپادانا شرکت کرده و به صورت عملی تعمیرت تجهیزات پزشکی را یاد بگیرید.

اجزای دستگاه رادیوگرافی دندان

سایر قسمت های دستگاه های رادیوگرافی دندانپزشکی که ممکن است با مشکل روبرو شوند و به تعمیر نیاز داشته باشند شامل این موارد می باشند:

  • ستون بازو
  • تایمر دستگاه
  • سیم پیچ ترانس دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی
  • تمام قطعات الکترونیکی
  • پاک شدن رنگ بدنه و شکستگی در بدنه دستگاه

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی نیازمند اطلاعات گسترده تری نسبت به سایر رشته های تعمیرات است. به همین منظور آموزشگاه آپادانا، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد. (آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات دندانپزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد. (دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دنداپزشکی)

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا میتوانید با همه تجهیزات پزشکی آشنا شده و اصول تعمیراتی آنها را به صورت عملی یاد گرفته و وارد بازارکار شوید. شما میتوانید با شماره چهار رقمی مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. (تعمیر تجهیزات دندانپزشکی)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader