خانه » مطالب عمومی » کارآموزی مهندسی پزشکی در تبریز
10 بهمن 1401

کارآموزی مهندسی پزشکی در تبریز

کارآموزی مهندسی پزشکی در تبریز

دانشجویان بعد از گذراندن 70 واحد می توانند واحد کارآموزی(کارآموزی مهندسی پزشکی در تبریز) را اخذ نمایند. این زمان معمولا تابستان بعد از ترم ششم است. دانشجو بعد از اتمام این دوره (192 ساعت)، گزارش کارآموزی را می نویسد و به استاد تحویل می دهد. این گزارش نباید کمتر از 5000 کلمه باشد، به هیچ وجه کپی مطلبی دیگر نباشد و حاوی حداقل سه عکس از محل و تجهیزات مربوطه باشد. بدیهی است این عکسبرداری باید با اطلاع مسئولین مربوطه باشد.

برای یافتن محل کارآموزی می توانید به صورت شخصی بیمارستان، شرکت یا کارخانه ای مرتبط با حوزه ی کاری مهندسی پزشکی را بیابید. همچنین برای یافتن محل کارورزی می توانید از سامانه ملی کارآموزی نیز استفاده نمایید. همچنین سایت کاروژه یا  کــاراوی نیز در این زمینه قابل بررسی است.

 – ممکن است در برخی موارد برای کارآموزی از دانشجو پول مطالبه شود. این مورد در قانون نیامده و دانشجو می تواند از محل مورد نظر صرف نظر کند. این موضوع در رایزنی ابتدایی با محل کارآموزی و پیش از هرگونه اقدام اداری مشخص می شود.

– اگر به اشتغال آینده می اندیشید، کارآموزی یک فرصت استثنایی برای شما است. جای خوبی را پیدا کنید و نهایت استفاده را از این فرصت به عمل بیاورید. مراقب باشید جایی را که انتخاب می کنید به روز باشد، در آنجا واقعا کار انجام شود و شئونات اخلاقی را رعایت کنند.(دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی در تبریز)

کارآموزی مهندسی پزشکی در تبریز

جهت گذراندن دوره کارآموزی به نحو احسن مهارت های زیادی باید به کار گرفته شود که در صورت بهرمندی مناسب و صحیح آن در اشتغال شما نیز تاثیر گذار خواهد بود. کارآموزان در طی دوره مهارت های لازم در زمینه ی مهندسی پزشکی و تعمیراتی را به صورت عملی فرا میگیرند که البته بستگی به پشتکار افراد نیز دارد.

هر چند این آموزش ها به صورت جزیی در زمینه ی کسب مهارت تاثیر گذار است. علاقمندان به پیشرفت در حیطه ی مهندسی پزشکی و حرفه ای شدن در این زمینه می توانند در دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی شرکت نمایند.

آموزشگاه آپادانا در تبریز یکی از بهترین آموزشگاه ها در زمینه ی مهندسی پزشکی می باشد که دوره های آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی را به صورت کاملا تخصصی،کاربردی و ویژه بازار کار برای علاقمندان در کارگاه های مجهز و پیشرفته و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می کند.

کارآموزی مهندسی پزشکی در تبریز

دوره های مهندسی پزشکی در تبریز

مهندسی پزشکی یکی از تازه‌ترین رشته‌هایی است که قدم به عرصه دنیای تکنولوژی جهانی گذاشته است. این رشته در جهت کاربرد علوم فنی و مهندسی در یاری رساندن به پزشکان برای تشخیص و درمان هرچه بهتر بیماری‌ها تاثیر بسزایی دارد.

شما می‌توانید با گذراندن دوره‌های تخصصی و کاربردی مهندسی پزشکی مهارت خود را در بازارکار بیشتر کنید. دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی از پر درآمدترین رشته‌ها بشمار می‌رود. آموزش نصب و راه اندازی و تعویض قطعات معیوب لوازم پزشکی از موارد اصلی و مهم می‌باشد. علاوه بر آن تعمیر برد تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و اتاق عمل از بهترین شاخه در بازار کار است.

کارآموزی مهندسی پزشکی در تبریز

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی(به انگلیسی:Medical equipment repair training)  آموزشگاه آپادانا آموزش صفر تا صد میباشد.همچنین بدلیل کمبود متخصص در زمینه تعمیرات تجهیزات پزشکی بازار کار خیلی خوبی دارد.آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای برای شما عزیزان تدریس میشود. این دوره در آموزشگا نیاز به پیش نیاز و یا مدرک دانشگاهی نیاز ندارد، چون این دوره از مقدماتی تا پیشرفته می باشد و تمام مباحث الکترونیک، برد و تعویض و تعمیرات قطعات به شما آموزش داده خواهد.

می توانید جهت اطلاعات بیشتر در مورد دوره، ثبت نا و مشاوره رایگان با کارشناسان آموزشگاه در ارتباط باشید.(0414164)(09361364164)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader