خانه » اخبار آموزشگاه » آشنایی با انکباتور نوزاد

آشنایی با انکباتور نوزاد

آشنایی با انکباتور نوزاد

دستگاه انکوباتور نوزاد (Infant Incubator) که به آن دستگاه انکوباتور پزشکی و آزمایشگاهی نوزاد نیز می گویند، در قسمت NICU بیمارستان که بخش مراقبت های ویژه نوزادان می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه انکوباتور نوزاد محیط بسته شیشه ای است و شرایطی همچون رحم مادر را برای نوزاد شبیه سازی می کند و برای نگهداری، حفظ سلامت و مراقبت ویژه از نوزادانی که زودتر از زمان اعلام شده به دنیا می آیند و نوزادانی که بنا به تشخیص پزشک لازم است بدن آنها با شرایط محیطی به صورت تدریجی تطبیق پیدا کند، کاربرد دارد. (آشنایی با انکباتور نوزاد)

مشخصات فنی دستگاه انکوباتور نوزاد

همانطور که گفته شد دستگاه انکوباتور هوشمند نوزاد به صورت ثابت و پرتابل طراحی می شود که در هر دو نوع دارای عملکرد یکسانی می باشد. تنها تفاوت دو مدل پرتابل و ثابت وجود قابلیت جا به جایی در حالت پرتابل می باشد که موجب آسان تر شدن روند انتقال نوزادان به بخش های مختلف مراکز درمانی، بیمارستان های دیگر و آمبولانس جهت امداد رسانی شده است. شایان ذکر است منبع تغذیه نیز به همراه دستگاه انکوباتور نوزاد ارائه می شود.

انواع دستگاه های انکوباتور

انکوباتور دو نوع است . یک نوع آن قابل حمل و نقل(پرتابل) و دیگری انکوباتور ثابت وجود دارد.

آشنایی با انکباتور نوزاد

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی از دوره های پرمخاطب مجتمع آموزشی آپادانا میباشد به همین منظور آموزشگاه آپادانا، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد. و بعد از اتمام دوره پشتیبانی از کارآموزان به صورت رایگان میباشد. (آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات دندانپزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد. (دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دنداپزشکی)

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا میتوانید با همه تجهیزات پزشکی آشنا شده و اصول تعمیراتی آنها را به صورت عملی یاد گرفته و وارد بازارکار شوید. شما میتوانید با شماره چهار رقمی مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. (تعمیر تجهیزات دندانپزشکی)

دیدگاهتان را بنویسید

preloader