خانه » مهندسی پزشکی » تعمیرات سونوگرافی در زنجان
04 بهمن 1401

تعمیرات سونوگرافی در زنجان

آموزش کاربردی و تخصصصی تعمیرات سونوگرافی در زنجان

بخاطر افزایش قیمت دستگاه های سونوگرافی و همچنین پروب های سونوگرافی  اهمیت برنامه های نگهداری (تعمیرات سونوگرافی در زنجان)و سرویس های سالانه آن بیش از گذشته احساس می شود،ما تخصصی ترین آموزش های تعمیرات دستگاه های سونوگرافی و پروب های سونوگرافی را در آموزشگاه آپادانا در تبریز زیر نظر بهترین متخصصین به شما ارائه خواهیم کرد .

در اکثر مواقع تعمیر دستگاه های سونوگرافی با مشکلاتی مثل کمبود قطعات و یا افزایشی بودن هزینه های سرویس همراه هست . و با توجه به دستور العمل های شرکت های نمایندگی آن ها مجاز به تعمیر برد های دستگاه نیستند و باید برد های معیوب  دستگاه های سونوگرافی را تعویض کنند یا پروب خراب را همچنین تعویض کنند ،که این موارد با هزینه های بالا همراه می باشد.

بدلیل گران بودن قطعات و هزینه های حمل از کمپانی به ایران ، اما ما با تیم تخصصی خود تا در حد توان سعی در آموزش تعمیر بردهای دستگاه های سونوگرافی می کنیم و همچنین آموزش تعمیر انواع پروب را به کار آموزان ارائه می دهیم تا هزینه های کم تری به متخصصین رادیولوژی در زمینه تعمیر دستگاه سونوگرافی تحمیل بشود.(تعمیرات سونوگرافی در زنجان)

تعمیرات سونوگرافی در زنجان

برای شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی هیچ گونه پیش نیاز تحصیلی نیاز نیست و شما بنا به علاقه ی شخصی خود می توانید در این دوره شرکت کنید.هر چند که شغل تعمیرات تجهیزات پزشکی دارای در آمد بالایی می باشد اما از رقابت کمی در بازار کار برخوردار می باشد و شما می توانید با شرکت در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و یادگیری تضمینی تعمیرات انواع تجهیزات پزشکی گامی مثبت در جهت افزایش در آمد شخصی و مهارت های فردی خود بردارید.

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت مجازی در زنجان برگزار میشود.شما می توانید جهت ثبت نام در دوره و مشاوره و استعداد یابی رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید(0414164)و (09361364164)

تعمیرات سونوگرافی در زنجان

مزایای آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

اگر علاقه مند به ورود به بازار کار تعمیرات انواع تجهیزات و لوازم پزشکی می باشید، می توانید در دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در آموزشگاه آپادانا  شرکت کنید. این دوره آموزشی شما را به یک متخصص و تعمیرکار حرفه ای تبدیل می کند که تمامی تجهیزات پزشکی را به طور کامل می شناسد، می تواند آن ها را عیب یابی کند و سپس به رفع عیب و تعمیر آن ها بپردازد.

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی یکی از دوره های عملی و پروژه محور آموزشگاه آپادانا می باشد. در طول این دوره آموزشی شما با انواع تجهیزات پزشکی و به خصوص با بردهای این دستگاه ها سر و کار دارید و نحوه عیب یابی و تعمیر این تجهیزات را در حین عمل می آموزید. این مساله موجب می شود شما بتوانید بلافاصله بعد از اتمام دوره وارد بازار کار شده و با انجام تعمیرات این دستگاه ها به درآمد مناسبی دست پیدا کنید.

علاوه بر این ها شما برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی نیازی به دانش قبلی یا تجربه عملی در این زمینه ندارید. چرا که ما تمامی پیش نیاز های مورد نظر برای این کار را به شما آموزش می دهیم.

استراتژی اساتید آپادانا، تمرکز بر روی کارگاه های عملی و یادگیری کاربردی را در بر دارد. از این رو، کارگاه های آموزشی آپادانا از مجهزترین و با کیفیت ترین ابزارآلات برخوردار می‌باشند. ضمن اینکه این دوره ها برای تمامی افراد علاقه مند، مناسب است. بنابراین هیچ محدودیت سنی و جنستی برای دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی وجود ندارد.

آموزشگاه آپادانا نسبت به یادگیری هنرجویان خود، مسئول است. به همین دلیل این دوره برای هنرجویانی که موفق به یادگیری کامل نشدند؛ قابل تکرار خواهد بود. هنرجویان می‌توانند از کمک پشتیبانان جهت پاسخ به پرسش هایشان در هر زمانی برخوردار شوند.

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader