خانه » اخبار آموزشگاه » دانلود کتاب تعمیرات برد الکترونیک
23 مهر 1401

دانلود کتاب تعمیرات برد الکترونیک

دانلود کتاب تعمیرات برد الکترونیک

این کتاب یک مرجع بسیار محبوب و روان برای شروع تعمیر برد های الکترونیکی است. همچنین در این کتاب نحوه عیب یابی قطعات به بهترین شکل توضیح داده شده است. باید بدانید که برد های الکترونیکی دارای قطعات مختلفی هستند که در اثر گذر زمان و کار کردن زیاد (یا حتی ضربه) آسیب میبینند و بعضی از قطعات آن ها آسیب میبینند. این کتاب PDF ابتدا نحوه تست قطعات الکترونیکی را آموزش میدهد و سپس در مورد مباحث منبع تغذیه و موارد مرتبط میشود. (دانلود کتاب تعمیرات برد الکترونیک)

تعمیر برد های الکرونیکی

در ایران همه برد های پکیج خارجی هستند و واردات آن به سختی صورت میگیرد. این برد ها در بازار قیمت بالای دارند. برای مصرف کننده که پکیج دارد و برد الکترونیکی پکیج خراب شده است. باید هزینه بالایی را تقبل کند که بتواند برد جایگزین داشته باشد. در نتیجه برای تعمیر این برد حاضر است هزینه خوبی را پرداخت کند. اگر میخواهید تعمیر کار برد ماهری باشید باید در دوره آموزشی تعمیر برد های الکترونیکی شرکت کنید. دوره تعمیر برد های الکترونیکی در تبریز به صورت عملی برگزار میشود.

دانلود کتاب تعمیرات برد الکترونیک

دوره آموزشی تعمیر برد های الکترونیکی

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی از دوره های پرکاربرد و پرسود بازار کار تعمیرات الکترونیک می باشد. از آنجایی که تعمیر بردهای الکتریکی کاری دشوار بوده و تنوع بردها فراوان است. با آموزش تعمیر بردهای الکتریکی فنی حرفه ای  آپادانا به صورت تخصصی می توانید وارد بازار کار شغل تعمیرات برد شده و درآمد خوبی برای خود داشته باشید. آموزشگاه آپادانا یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات برد الکترونیکی در تبریز و ایران است که دوره تعمیرات بردهای الکترونیکی فنی حرفه ای را به صورت عملی و زیر نظر اساتید متخصص این حرفه برگزار می کند.

با شرکت در دوره تعمیرات برد الکترونیکی، آموزش تعمیر انواع برد الکترونیکی صنعتی، اینورتر دار، لوازم خانگی، ورزشی و غیره را یاد بگیرید. و به تعمیرات آنها مسلط شوید علاوه بر این در پایان کلاس آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی مدرک بین المللی تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای به شما ارائه شده و می توانید از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره مند شوید.

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی،  و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی نیازمند اطلاعات گسترده تری نسبت به سایر رشته های تعمیرات است. به همین منظور آموزشگاه آپادانا، این دوره را توسط بهترین اساتید ایران برگزار می‌کند. تمرکز ما در این دوره، بر روی آموزشهای عملی و تخصصی است. به علاوه این دوره شامل جلساتی جهت آمادگی هنرجویان برای ورود به بازارکار می‌باشد. (آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

با وجود اینکه درآمد دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی، بالاست؛ اما این حرفه از رقابت کاری کمی برخوردار است. این مزیتی برای شماست تا بتوانید به راحتی به درجات بالا و شناخته شده نزد مشتریانتان برسید. تجهیزات دندانپزشکی، همانطور که از نامشان معلوم است. نیاز به مراجعه به بیمارستان و کلینیک های اختصاصی و عمومی برای بررسی و عیب یابی دارند. با اینحال اگر در جامعه پزشکی شناخته شوید؛ از بازارکار قوی برخوردار خواهید شد. (دوره آموزش تعمیرات تجهیزات دنداپزشکی)

در این دوره آموزش مهارت های ارتباط با مشتری، افزایش درآمد، معرفی راهکارهایی برای افزایش بهره وری در کار و همچنین پشتیبانی رایگان جهت پرسش‌های هنرجویان در حال کار قرار داده ایم. با شرکت در دوره تعمیر تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا میتوانید با همه تجهیزات پزشکی آشنا شده و اصول تعمیراتی آنها را به صورت عملی یاد گرفته و وارد بازارکار شوید. شما میتوانید با شماره چهار رقمی مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت کنید. (تعمیر تجهیزات دندانپزشکی)

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

preloader